Чому горять щоки.

У більшості людей час від часу починають горіти щоки . У такі моменти багато хто кидається шукати пояснення цього загадкового явища в талісмани та прикмети. Однак на сьогоднішній день є і логічні обґрунтування, чому горять щоки . Варто пам'ятати, що кожен день людина піддається впливу численних зовнішніх факторів, що не проходить безслідно.
Інструкція
1
Не так давно фізіологи знайшли відповідь на питання, чому горять щоки . Пояснення цього процесу досить просте. Зокрема, в людському організмі працюють парасимпатична і симпатична підсистеми, які відповідають за регуляцію серцево-судинної системи. Все разом утворює вегетативну нервову систему, яка досить активно проявляється в поведінці людини, впливає на його настрій і т.д. Таким чином, коли задіюється парасимпатична підсистема, кровоносні судини по всьому тілу розширюються, що призводить до почервоніння шкіри. Симпатична підсистема діє з точністю до навпаки і викликає збліднення.
2
Виходячи з усього вищесказаного, вчені навіть провели умовну риску між двома типами людей: парасимпатика і симпатиків. У першому випадку людина дуже сором'язлива, передбачуваний, відкритий всьому світу і дуже швидко червоніє. У другому випадку це люди-інтроверти, вони спокійні і практично невразливі. Самостійно вибрати домінуючу підсистему не можна, т.к. ця характеристика дається людині в момент народження.
3
Крім усього іншого, змусити горіти щоки може алергічна реакція організму на той чи інший продукт. Нерідкі випадки, коли аналогічний ефект виробляють стресові ситуації, підвищений артеріальний тиск і т.д. Сюди ж можна віднести людей, у яких кровоносні судини розташовані дуже близько до шкіри.
4
Уникнути подібної реакції можна. Для цього намагайтеся менше стояти на вітрі, сонці або холоді. Вмивайтеся теплою водою, не тріть обличчя рушником занадто сильно. Намагайтеся відмовитися від втирання в шкіру різних кремів і мазей. Що стосується їжі, то варто прибрати з раціону какао, алкоголь, гарячий чай або кава, гостру їжу.
5
Звичайно, не забувайте про народні прикмети. Зокрема, багато людей кажуть, що щоки горять, коли хтось обговорює вас або лає. Вірити в це чи ні - вирішувати вам.
Зверніть увагу
Щоки горять - люди кажуть. Ця ж сама прикмета відноситься і до випадку, коли горять вуха. Що означає, якщо щоки горять: в понеділок - до нового знайомству у вівторок - до сварки в середу - до приємного побачення в четвер - до цікавих занять в п'ятницю - до отримання звістки в суботу - до випадкової зустрічі в неділю - до веселощів.
Корисна порада
Якщо ви не страждаєте гиперчувствительностью нервової системи, у вас немає виражених відхилень серцево-судинної і дихальної систем, ви не відчуваєте впливу морозу або спеки, не перебуваєте в стані алкогольного сп'яніння, якщо в найближчому часі не було стресових ситуацій, а у вас без видимих причин горять щоки і обличчя, це наводить на незвичайні думки.