Як позбутися від жировик на обличчі. Жировики на обличчі Як позбутися.

Неприємні жировики псують ваше обличчя? З ними можна розібратися, слідуючи нехитрим радам
Вам знадобиться
  • - Хороший спеціаліст
  • - Трохи часу і грошей
Інструкція
1
Липома (або по-народному жировик) є косметичної проблемою, яка здатна серйозно зіпсувати зовнішній вигляд. Вважається, що це доброякісне утворення не представляє небезпеки для здоров'я, але може привести до порушення кровообігу там, де з'явилося. Для видалення жировика використовують кілька перевірених і безпечних методів. Однак з видаленням не варто зволікати - чим раніше звернутися до фахівця, тим простіше від позбутися цієї напасті.
2
Найпростіший спосіб - механічна чистка. Для її проведення бажано звернутися до лікаря. Він проведе нехитру процедуру: проткне жировичок голкою і вичистить всі його вміст. І жир, і капсулу, в якій він знаходився. Іноді подібна механічна чистка припускає наркоз, але його застосовують лише в крайніх випадках. Якщо ж лікар визначив, що жировик не надто сильно розвинений, можуть допомогти спеціальні безболісні ін'єкції. Існує пункційної-аспіраційний метод. В ліпому вводять голку, за допомогою якої висмоктує жир, однак сама її оболонка залишається на місці. В цьому мінус, так як можливий ріст пухлини на цьому ж самому місці.
3
Прогресивним способом позбавлення від ліпом вважають лазерну терапію. Перед тим, як видаляти жировик, фахівці підтверджують діагноз «липома» і проводять процедуру. Рубцов не залишається, шви накладати не треба. Так само можна звернутися до припікання спеціальним апаратом, коагулятором, хоча ця процедура може бути болючою. Зате вона вельми дієва: рецидиви неможливі. Процедури займають лічені хвилини, так що не бійтеся!
4
Існує і більш щадний, але витратний за часом спосіб. Він те саме що терапії. Необхідно купити спеціальні засоби проти жировик в аптеці. Зазвичай це спеціальні мазі, наприклад, Вітаон і вітамін А. Місячна терапія подібними засобами дає стійкий результат. Деякі люди скаржаться на те, що ліпоми не дають їм спокою, з'являючись розсипом знов і знов. Тут слід чинити стратегічно: видалити вже існуючі - без цього ніяк - і впритул зайнятися здоров'ям. Так як жировики з'являються від порушення обміну речовин, над його нормалізацією і варто працювати. Слід переглянути режим дня, перестати їсти занадто багато жирної і солодкої їжі. А так же, як рекомендують лікарі, перевірити печінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ie6AyDR5JdQ
Корисна порада
- Не робіть механічну чистку самостійно, інакше ризикуєте занести інфекцію- Не витрачайте час на сумнівні рецепти кшталт щоденного вживання кориці або використання чистотілу, від якого трапляються ожогі- Зверніться до фахівця: видалення жировика не надто затратна процедура