Як обробити пластикові вікна самому. Як обшити вікно пластиком.

Обробка віконних укосів - операція не з дешевих. Саме з цієї причини часто люди відмовляються від неї. Обробити пластикове вікно можна своїми руками. При цьому ви зможете заощадити пристойну суму грошей.
Інструкція
1
Найпростішим і дешевим варіантом є оздоблення штукатуркою. Врахуйте, якщо в оштукатуреному укосі відсутні матеріали, які мають гарні теплоізоляційними властивостями, то це лише збільшить вірогідність переохолодження отвору в зимовий час. Також може статися переохолодження самого вікна і його елементів.
2
На ринку ви можете знайти теплоізолюючі штукатурки. Їх в майбутньому можна буде зашпаклювати і пофарбувати. Обов'язково зверніть увагу на шари в оштукатуреному укосі. Якщо вони мають різні коефіцієнти об'ємного розширення, то це зазвичай призводить до розтріскування поверхні внаслідок нерівномірності внутрішніх напружень.
3
Досить часто люди при обробці вікна використовують пластик. На роботу йде близько трьох годин. Також потрібно приблизно добу на остаточну просушку. Поверхня під пластиковим укосом добре «запінюється», і це піною приклеюється сама панель.
4
В даний час досить багато варіантів обробки укосів пластиком. Зверніть увагу на стандартні откосние системи, які випускають фірми-виробники профілів. Дані системи мають тільки два основних недоліки. По-перше, укіс розташовуватиметься під прямим кутом до рами, що не дуже звично. По-друге, стандартна рама має високу вартість.
5
Для обробки пластикового вікна ви можете використовувати сендвіч-панелі. Вони являють собою 2 листа пластика, між якими знаходиться спінений або екструдований полістирол. Товщина сендвіч-панелі від 8 до 36 мм. Укіс з такого матеріалу зовсім не обов'язково утеплювати, оскільки утеплювач вже закладено в конструкції панелі. Найголовнішим недоліком є те, що під дією вологи панель може расслоиться. Це призводить до повного руйнування всієї конструкції.