Як позбутися від неприємних запахів в приміщенні.

Добре, коли навколишні запахи приємні. Вони розслабляють, піднімають настрій, налаштовують на спілкування. Неприємні аромати руйнують гармонійну атмосферу і псують настрій. З ними можна і потрібно боротися.
Вам знадобиться
  • Освіжувач повітря, ароматичні палички, ефірні масла, цитрусові кірки
Інструкція
1
Позбавтеся від джерела неприємного запаху. Побутові неприємні запахи зазвичай виникають від застосування фарб, лаків, деяких порошків для чищення побутових приладів і клеїв. Часто неприємні запахи виходять від нових меблів або шпалер. Вони можуть виникати на кухні, а також надходити в квартиру з вулиці. Звичайно, щоб висохла фарба і вивітрилася меблі має пройти якийсь час, а від вуличних запахів можна захиститися, тільки закривши вікно. Але від інших неприємних ароматів позбутися можна.
2
Використовуйте натуральні освіжувачі повітря, ароматичні палички, свічки. Відкрийте при цьому вікно і влаштуйте протяг. Можна скористатися аромалампою або зробити вологе прибирання, додавши кілька крапель будь-якого цитрусового або хвойного ефірного масла у воду.
3
Повісьте в кімнаті або на дверному отворі вологі махрові рушники. Так можна прибрати запах сигарет. А якщо поставити поруч з попільничкою запалену ароматичну свічку, коли у вас в будинку палять гості, то сигаретний дим не буде таким їдким і піде з приміщення набагато швидше після провітрювання.
4
Кухонні неприємні аромати видаляйте за допомогою палаючих сухих цитрусових кірочок. Потім провітріть приміщення і насолодитеся свіжістю. Можна кілька хвилин прокип'ятити будь ароматне рослина, що подобається вам, наприклад, шавлію, м'яту, лаванду і т.д.
5
Усунете неприємний запах китайським способом. Зробіть кілька мішечків з натуральної полотнини і заповніть їх звичайними чайними листям. Потім закріпіть їх в дверних отворах, під люстрами або на вікнах і влаштуйте протяг на 20 хвилин. Повітря в квартирі стане чистим і свіжим.
6
Якщо неприємні запахи виходять від нових меблів, то скористайтеся порадами дбайливих господинь. У лляні мішечки покладіть або кавові зерна, або стручок ванілі, або сушені цитрусові скоринки.
Зверніть увагу
Як позбутися від неприємних запахів в квартирі. Запах - це перше, що зустрічає вас і ваших гостей, як тільки ви переступаєте поріг квартири. І ніякої вишуканий інтер'єр і дорогі меблі не зможуть переважити негативного враження, яке неминуче створиться при наявності неприємних запахів в приміщенні. Головне - причина. Перш ніж починати боротися з запахами, необхідно з'ясувати причину їх виникнення.
Корисна порада
- Запах тютюну - проблема для багатьох сімей. Вигнати його можна, відкривши вікна і поклавши пару мокрих рушників в різних місцях квартири. - Позбутися неприємного запаху фарби в квартирі можна за допомогою часнику. Потрібно потерти головку і залишити її в кімнаті на деякий час. Запах від масляної фарби зникне досить швидко, якщо в декількох місцях квартири поставити ємності з сіллю.