Як робити правильний начісування.

Начісування повертаються! Еклектичність сучасної моди, її універсальність знову піднімають начісування на вершину популярності. Високі пишні зачіски дуже популярні у жінок всього світу. За допомогою начосу можна зробити об'ємними навіть найтонші і рідке волосся. Начіс можна робити і по всій голові і на частині пасом і тільки на чубку. Щоб підняти волосся біля основи, то начісують їх тільки на чверть від коренів. Якщо ж ви прагнете стати володаркою шикарної гриви, то начісувати волосся потрібно по всій довжині. Тільки робити це в будь-якому випадку потрібно правильно.
Вам знадобиться
  • Гребінець з рідкими зубами
  • Гребінець з частими зубами
  • Гребінець з короткими зубами
  • Мус для волосся
  • Лак для волосся
Інструкція
1
Перед створенням начосу потрібно помити голову і ретельно висушити волосся. На мокре волосся ніколи не робіть начісування. Так вони дуже пошкоджуються і при цьому зачіска швидко розвалиться. Майте на увазі, що жирне волосся стають слизькими і начісування на них довго не протримається. Складно начесать жорсткі пряме волосся. А ось пухнасті і тонке волосся легко піддаються укладанню начосом.
2
* Для створення пишної зачіски вам знадобиться гребінець з рідкими зубами і з роздільником пасом, а для додання обсягу біля коріння використовуйте щітку з частими зубами. * Перед начесиваніем візьміть пасмо зверху, яку ви не будете начісувати, щоб цієї пасмом потім додати зачісці природний вигляд. * На волосся, призначені для начісування необхідно нанести мус для укладання. Начісування починається з потиличної частини голови. Пасмо шириною 2-2,5 см відтягніть і, тримаючи її під прямим кутом енергійно дійте гребінцем, начесивая волосся від коренів до кінчиків. Так начешіть спочатку все пасма на потилиці, потім з боків. Закінчите начісування передніми пасмами. Для кращої фіксації кожне пасмо зафіксуйте лаком. Тільки не наносите занадто великий шар, інакше зачіска може опасть. Коли лак висохне, накрийте начісування тієї пасмом, яку залишили без начосу, і пригладьте щіткою, що має короткі зуби. Потім сформуйте зачіску і знову закріпіть лаком.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що занадто часто волосся начісувати можна. Це дуже травмує волосся, і вам з часом просто нічого буде начісувати.
Корисна порада
Повернувшись з заходу, обов'язково розчешіть начісування. Спочатку помийте волосся з бальзамом, руками розправте волосся і тільки коли волосся підсохнуть акуратно розчешіть їх.