Як розвести фарбу. Як і з чим розводити синій мікстон.

Все професійні стійкі фарби для волосся складаються з двох компонентів - барвника і окислювача. Щоб отримати насичений і «довгограючий» відтінок в домашніх умовах, важливо не тільки правильно підібрати відтінок, але і правильно розвести фарбу підходящим окислювачем.
Вам знадобиться
  • Фарба
  • Оксілітель від 1,8% до 12%, залежно тону, структури і товщини волосся
  • Рукавички
  • Фарфорова, скляна або пластмасова мисочка
  • Професійна кисть для фарбування волосся
Інструкція
1
В першу чергу, варто підібрати мікстон, який ви будете змішувати з фарбою для отримання потрібного відтінку. Навіщо він вам потрібен? Колір волосся у кожної індивідуальний і навіть, якщо ви натуральна блондинка, то все одно у вас не ідеально біле волосся, а з жовтуватим або попелястим подтоном. Уявіть, що ви малюєте фарбами по різнокольоровим листам паперу, чи вийде з однаковою фарбою однаковий колір на всіх аркушах, навіть якщо вони відрізняються на декілька відтінків? Звичайно, ні. Так само і з волоссям. Взагалі, у професійних перукарів, існує ціла таблиця, яка допомагає їм запам'ятати на який відтінок волосся, при якій фарбі якою мікстон дасть потрібний ефект. Коротенько це виглядає так: Зелений - усуває краснотуФіолетовий - краде желтізнуСіній, сірий, попелястий - додає матовість волоссю, підсилює попелясті оттенкіКрасний - дає теплий відтінок, робить колір яскравішим.
2
Тепер виберемо оксид. Тут так само все індивідуально - потрібно враховувати фарбуєтеся ви на натуральний волосся або на попереднє фарбування, наскільки у вас темний колір власного волосся і який вони товщини. Блондинкам з тонкими і пухнастим волоссям підійде 3% окислювач, брюнетки з щільним волосом можуть деколи брати і 12%. Звичайна золота середина - 6% окислювач. Окислювачі для аміачних фарб протипоказані фарбам безаммиачні і навпаки.
3
Уважно читаємо інструкцію, саме в ній написано в якій пропорції наужно змішувати оксид з вашою фарбою. Ніяких загальних правил тут немає!
4
Надеваем рукавички, видавлюємо необхідне нам кількість крем-фарби в мисочку, додаємо мікстон. Кількість мікстон не повинно перевищувати кількість основної фарби, чим світліше ваш колір - тим менше мікстон потрібно додавати. Мінімальна кількість мікстон - 1/5 від потрібного вам обсягу краскі.Добавляем до фарби окислювач. Якщо мікстон було менше 10 г (це приблизно 5 сантиметрів пасти з тюбика), то його обсяг не враховується при додаванні оксиду. Перемішуємо фарбу пензликом, акуратними круговими рухами. Фарба готова до нанесення.
Зверніть увагу
Фарбу потрібно змішувати строго перед вживанням! Справа в тому, що ви запускаєте хімічний процес і, якщо він буде проходити не в волоссі, а у вашій мисочці, то ніякого потрібного вам фарбування потім не відбудеться.
Корисна порада
Професіонали радять наносити фарбу тільки на не миті дня 2-3 волосся. Сучасні шампуні містять занадто багато речовин, що захищають волосся від різних впливів, вони можуть "не пропустити" фарбу.