Як визначити тип особи.

При підборі зачіски та макіяжу, в першу чергу, необхідно враховувати форму обличчя. Знаючи особливості свого обличчя, можна грамотно виділити виграшні риси і скорегувати недоліки. Виділяють 7 основних типів обличчя: овальне, довгасте (прямокутне), квадратне, кругле, трикутне, ромбовидное і «сердечком». Форма обличчя визначається за співвідношенням ширини чола і підборіддя, а також ширини і довжини всього обличчя.
Інструкція
1
Для того щоб визначити форму особи, приберіть волосся з обличчя (можна зібрати їх в хвіст), тоді контури особи будуть чітко видні.
2
Розділіть особа на пропорційні частини. Для цього встаньте напроти дзеркала і проведіть три вертикальні лінії косметичним олівцем або помадой.1-ая вертикальна лінія - від лінії росту волосся до перенісся; 2-га вертикальна лінія - від перенісся до кінчика носа; 3-тя вертикальна лінія - від кінчика носа до підборіддя.
3
Тепер умовно розділіть особа на три частини в горизонтальному направленіі.1-ая горизонтальна лінія - від лінії росту волосся до зіниці правого ока; 2-га горизонтальна лінія - від зіниці правого ока до зіниці лівого ока; 3-тя горизонтальна лінія - від зіниці лівого ока до лінії росту волосся.
4
Тепер ви можете легко визначити тип вашого обличчя, вимірявши отримані результати.Прінято вважати, що ідеальними пропорціями характеризується овальний тип обличчя, довжина якого в півтора рази більше шіріни.Квадратное особа відрізняється тим, що ширина чола і скул наближається до ширини подбородка.В разі якщо довжина вашого обличчя значно більше ширини, а віскі і підборіддя знаходяться на одній вертикальній лінії, то ваше обличчя прямокутного (довгастого) тіпа.Для круглого особи характерні круглі щоки, широкий лоб. Ширина особи в цьому випадку приблизно дорівнює дліне.Прі типі особи «сердечком» від вузького підборіддя особа має поступове розширення до віскам.Еслі у вас широкі вилиці поєднуються з вузьким підборіддям і чолом, то ваше обличчя відноситься до ромбовидними тіпу.Треугольное особа відрізняє вузький лоб і розширена нижня частина обличчя (широкий підборіддя і щелепу).
Корисна порада
Іноді зустрічаються комбіновані овали, коли форму особи умовно можна віднести до двох категорій, в цьому випадку правила коригування рис обличчя слід підбирати відповідно вашим типам.
Існує декілька типів осіб. Важливо знати свій тип для того, щоб грамотно підбирати зачіску, колір волосся, аксесуари-прикраси і макіяж. Адже тільки знаючи свої особливості, можна успішно приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства. Отже, вчимося визначати свій тип особи.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - губна помада або олівець;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Щоб визначити форму особи, зберіть волосся так, щоб вони не заважали. Підійдіть до дзеркала і уважно розгляньте себе. Якій формі більше відповідає контур вашого особи? Якщо ви не можете визначитися - візьміть щось, що ви легко зможете відтерти з дзеркала (помаду, олівець) і обведіть відображення свого личка по контуру. Тепер оцініть його форму.
2
Існують декілька типів особи. Перший тип - овальне обличчя. Ця форма має плавний абрис без різких переходів і виступаючих скул.
3
Другий тип - кругле личко. Воно має однакові розміри по горизонталі і по вертикалі. Обриси м'які і плавні, підборіддя округлий.
4
Квадратне обличчя відрізняють різко окреслений вольове підборіддя і пряма лінія росту волосся. Як правило, у власниць квадратних осіб широкий лоб, властивий мислителям.
5
Личко-сердечко нагадує стоїть на вершині трикутник. Серцеподібна форма передбачає вузький витягнутий підборіддя, широкий лоб і високі вилиці.
6
Зустрічається також форма «перевернутий трикутник» або грушоподібна. Її власниці відрізняються вузьким лобом при досить широкому масивному - «квадратному» підборідді.
7
Ромбовидний форма або форма-«діамант». Жінки цього типу - володарки вузьких підборіддя і чола, а також досить широких скул.
Корисна порада
Ще один спосіб дізнатися форму свого обличчя - фотографія. Зробіть фото, роздрукуйте його і оцініть результат.