Як встановити додаткові шрифти.

Додаткові шрифти використовуються для тематичного оформлення тексту. При цьому один і той же шрифт може бути доступний в різних додатках, наприклад в Microsoft Office Word і в Adobe Photoshop. Не дивлячись на те, що програми різні, в пошуках того чи іншого шрифту вони звертаються до одних і тих же ресурсів. Щоб встановити додаткові шрифти на свій комп'ютер, вам буде потрібно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Знайдіть потрібний вам шрифт або колекцію шрифтів. Якщо ви здійснюєте пошук шрифтів в мережі інтернет, завантажте сподобалися вам шрифти на свій комп'ютер. Переконайтеся, що вони не заархівовані. Якщо необхідно, розпакуйте архів, в якому знаходяться шрифти , в папку, яку самі зможете знайти на комп'ютері.
2
Відкрийте папку, в яку ви тільки що розпакували шрифти . Переконайтеся, що файли в ній мають розширення .ttf або .otf. Виділіть файли за допомогою миші або клавіш Ctrl і А (команда «Виділити все») і скопіюйте їх у буфер обміну. Для цього клікніть правою кнопкою миші по значку будь-якого з виділених шрифтів (але не на порожньому просторі між значками), у випадаючому меню виберіть команду «Копіювати».
3
Відкрийте папку "Шрифти». Для цього через кнопку «Пуск» розгорніть меню і викличте «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» у правій частині вікна в розділі «Див. також »виберіть значок« Шрифти », клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, шукана папка доступна відразу.
4
Вставте з буфера обміну щойно скопійовані шрифти у відкрилася папку. Щоб зробити це, клікніть в будь-якому вільному місці папки «Шрифти» правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Вставити» або скористайтеся верхнім рядком меню (пункт «Правка», команда «Вставити»).
5
У папці «Шрифти» ви можете подивитися, як виглядає той чи інший шрифт. Клікнувши лівою кнопкою миші по файлу, ви відкриєте зразок тексту, виконаний відповідним шрифтом. Закрийте папку "Шрифти" звичайним способом і запустіть редактор, в якому ви збираєтеся оформляти текст. В категорії зі стилями шрифтів ви побачите ті шрифти , які щойно встановили.