Як виростити жасмин.

Жасмин - надзвичайно гарний квітка. Під час його цвітіння сад наповнюється освіжаючим, солодким і чарівним ароматом. Це стрункий, багатостовбурний чагарник, висотою від 1 до 4 метрів. Квіти настільки щільно покривають кущ, що іноді не видно навіть листя. Існує величезна безліч різновидів цієї рослини і, в залежності від їх сорти, догляд та вирощування у них різний.
Інструкція
1
Жасмин пухнастий. Такий вид рослини використовують для висадки в парках і садах. Жасмин не примхливий і не вимагає особливого догляду. Росте він, як правило, деревцем і досягає близько 4-х метрів висоти. Листя цього виду жасмину опушені знизу. Квітки майже без запаху, чашоподібні, кремового кольору. Цвіте жасмин дуже довго, майже місяць. Кущі виростають граціозні, пірамідальні.
2
Жасмин вінцевий, звичайний. Для вирощування цього сорту рослини необхідно потурбуватись про суглинистой грунті. Грунт повинен бути завжди злегка зволожений. А ось яскраве сонячне світло йому протипоказаний. Для рясного цвітіння жасмину звичайного зробіть 2-3 удобрювальні поливання. Виростає чагарник крупний (1-3 метри), з сильними пагонами і щільною кроною. Квітки жасмину звичайного кремово-білого або білого кольору, з сильним ароматом. Зібрані вони по 4-6 в кисті. Зацвітає даний вид рослини рано - на початку червня.
3
Жасмин мелколістний. Виростає цей вид рослини невеликим чагарником, висотою до 1 метра, але з красиво вигнутими і великими густими гілками. Листя ланцетовидні, невеликі і блискучі зверху. Квітки жасмину мелколистного володіють сильним запахом суниці, бувають напівмахрові і махрові. Головна умова при висадці цієї рослини - вирощування невеликими групами, одинаками і обов'язково на передньому плані.
4
Жасмин «Монблан». Для вирощування цього сорту рослини підготуйте хороший і родючий грунт. Висадку виробляєте в яму 45-50 см глибини і ширини. При правильному догляді виростає кущ прекрасного будови з напівмахрових квітками. Для рясного цвітіння необхідно потурбуватись про хороше сонячному світлі.
Зверніть увагу
Жасмин дуже часто пошкоджується попелицею, тому 1-2 рази за сезон обробляйте його наступним розчином: на 1 літр води розведіть зелене мило (5 грам) і анабазин-сульфат (3 грама).