Як розпочати свій бізнес в будівництві.

З тих пір, як було скасовано обов'язкове ліцензування ремонтно-будівельної діяльності, займатися "білим" будівельним бізнесом , здавалося б, стало легше. Проте досі всякого, хто бажає здійснювати будівельні роботи, зареєструвавши юридична особа, чекає безліч формальних труднощів. І все-таки відкрити легальний бізнес в будівництві сьогодні цілком можливо.
Вам знадобиться
  • -Мастер різного профілю для укомплектування штату бригади (мінімум четверо);
  • -членство в саморегулівної організації;
  • -Веб-сайт та інші засоби для просування фірми.
Інструкція
1
Зберіть бригаду майстрів, відповідну тим вимогам, які пред'являють до ремонтно-будівельним колективам саморегульовані будівельні організації. Вам потрібно знайти як мінімум одного тесляра, одного електрика, одного сантехніка і одного штукатура. Це мінімальний допустимий склад бригади, при цьому серед працівників повинні бути фахівці з вищою будівельною освітою, досвід роботи в будівництві для всіх - обов'язковий.
2
Подайте в саморегульовану організацію всі документи, потрібні для вступу до неї та отримання дозволу на проведення будівельних робіт (що замінив обов'язкове ліцензування). Серед них - свідоцтво про реєстрацію індивідуального підприємця (або юридичної особи), паспорт індивідуального підприємця (або статут організації), копії дипломів всіх майстрів, які перебувають у бригаді, а також диплом директора фірми, який теж повинен мати вищу будівельну освіту.
3
Починайте розробляти стратегію просування своєї новоствореної будівельної фірми. Завдання це виноситься на перший план, так як конкуренція в будівельному бізнесі воістину величезна. Результат прийде до вас тільки тоді, коли вдячні клієнти почнуть розповідати про вас всім своїм друзям і знайомим, але для цього треба якось проявити себе - зробити це допоможе тільки реклама.
4
Витратьте якусь суму на створення власного сайту вашої бригади - бюджет просування в будівельній тематиці великий, але даремно ці гроші прірву не повинні. Реклама в друкованих ЗМІ не принесе великого ефекту - занадто багато подібних фірм вже пропонують свої послуги на їхніх сторінках. Краще буде поширити листівки поблизу почали заселятися новобудов, помістити свої оголошення біля нещодавно зданих в експлуатацію будинків.
Корисна порада
Заявивши про себе як про "білої" будівельної компанії, постарайтеся відразу вступити в боротьбу за корпоративні замовлення - великі об'єкти надовго забезпечують фірму работой.Для транспортування інструменту та будівельних матеріалів будівельно-ремонтній бригаді знадобиться власний автомобіль або мікроавтобус (можна бувший ) - багато будівельних фірм використовують для цих цілей вантажну "Газель".