Як вибрати випрямляч волосся.

Напевно, мало не кожна дівчина і жінка хоче те, чого у неї немає. Дівчатам з прямим волоссям хочеться мати такі ж кучеряве волосся, як у подруг, а їх подруги навпаки - прагнуть випрямити своє волосся. Випрямити волосся можна хімічним і термічним способами. Перший хороший тим, що він незворотній протягом довгого часу. А ось термічний спосіб збереже прямизну волосся лише до першого їх миття.
Інструкція
1
Випрямлячі (щипці, «прасування») для волосся служать одній меті. З назви тут все зрозуміло. А набором функцій можуть розрізнятися. Вибираючи щипці, насамперед поцікавтеся, чи є у того чи іншого випрямляча щадна функція. Швидкість нагрівання щипців теж важлива. В ідеалі повинно пройти всього кілька секунд, щоб випрямляч нагрівся і був готовий до роботи.
2
Швидкість випрямлення волосся за допомогою «прасування» залежить від температури, яка може доходити до 200оС. Температура вище - волосся випрямляється швидше. Але якщо ваше волосся тонкі, або ослаблені, зверніть увагу на функцію регулювання температури, чи є вона.
3
Випрямлячі бувають різними по ширині, покриття - тефлонове, як правило. Тефлон добре ковзає, і не буде перегрівати волосся. Іноді щипці покриваються ще одним шаром, який поліпшує ковзання. У високому/низькому якості покриття можна легко переконатися. Потрібно лише провести покриттям по долоні, а точніше - по її тильній стороні.
Корисна порада
Таким чином: купувати рекомендується щипці з швидким нагрівом; бажано наявність додаткового ковзного шару; якщо дозволяє бюджет - купуйте іонізуючі випрямлячі для волосся. Іонізація надає волоссю здоровий блиск, гнучкість, а також зволожує волосся і відновлює їх структуру.