Як збільшити швидкість передачі на флешку. флешка з великою швидкістю передачі даних.

При постійному використанні флеш-носіїв для перенесення даних з комп'ютера на комп'ютер у користувача виробляються певні уявлення про найбільш підходящому usb-носії. Одне з найважливіших якостей - це швидкість записи і читання. На жаль, встановити швидкість більше, ніж підтримує носій, неможливо. Однак часто причиною сповільненій передачі даних стають інші фактори.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Підключайте носій в usb-порт на материнській платі. В такому випадку передача даних йде напряму через usb-контролер до процесора і вінчестера. Якщо ви підключаєте флешку в роз'єми на передній (бічний, верхньої) панелі корпусу, дані до материнської плати надходять через плату самого корпусу.
2
Вимкніть антивірусне програмне забезпечення, якщо ви впевнені в «чистоті» переданих даних. Потужні антивіруси контролюють всі процеси, що протікають в операційній системі, у тому числі і процеси читання з носія і запису на нього. Антивірус буде перевіряти дані «на льоту», що уповільнює швидкість передачі. Не варто також забувати про те, що багато програм, які стоять в автозавантаженні операційної системи, навантажують персональний комп'ютер.
3
І навпаки, переконайтеся, що на вашому комп'ютері немає вірусів. Встановіть ефективний антивірус. Багато віруси прописуються в файл автозавантаження носіїв, і в момент підключення носія активуються, що впливатиме на передачу даних. Деякі носії можуть бути заблоковані комп'ютером через наявність вірусів.
4
Записуйте на носій файли в архівах. Якщо вам потрібно записати цілий перелік дрібних файлів, об'єднайте їх в один архів. В даному випадку важлива на економія місця через стиснення файлів, а сам процес передачі даних: один файл буде записуватися набагато швидше, ніж набір дрібних того ж об'єму. Регулярно форматуйте ваш носій і очищайте від непотрібної інформації. Надлишок дрібних файлів і збійні сектора значно погіршують сприйняття usb-флешки операційною системою. Найкраще форматувати носій інформації хоча б раз на місяць, щоб повністю видаляти віруси, тимчасові файли, зайву інформацію.
При скачуванні з торрент-трекерів найбільш важливим показником користувача є обсяг інформації, який був переданий іншим користувачем через торрент-клієнт. Для збільшення швидкості передачі використовуйте декілька простих прийомів.
Інструкція
1
В першу чергу, упевніться, що ваше інтернет-з'єднання досить швидке. Найбільш швидким на даний момент є підключення по виділеній лінії. Зверніться до вашого провайдера для вибору найбільш відповідного вам тарифного плану. Вибирайте безлімітні тарифи, з їх допомогою ви зможете роздавати цілодобово, без розриву зв'язку і обмеження трафіку.
2
Запустіть ваш торрент-клієнт. Виділіть завантажені файли, які призначені для роздачі. Для цього утримуйте клавішу Ctrl натиснутою, натискаючи на кожен файл за допомогою мишки. Після цього натисніть на будь-який з них правою кнопкою миші і виберіть пункт «Призначити пріоритет», а далі «Високий». Після цього увійдіть ще раз, перейдіть по вкладці «Призначити пріоритет» і виберіть «Обмежити швидкість роздачі». Вимкніть його, встановивши значення «Необмежено».
3
Налаштуйте обмеження передачі, зайшовши в меню "Налаштування", і далі перейшовши в підміню «Конфігурація». Знайдіть пункт «Межа передачі» і відключіть обмеження, знявши галочку на «Обмежувати смугу». Застосуйте зроблені зміни в настройках, натиснувши на «Застосувати» і після цього на ОК.
4
Налаштуйте завантаження каналу доступу до мережі, щоб максимально збільшити можливу швидкість віддачі. Закрийте всі програми, що використовують підключення до мережі, крім торрент-клієнта. Вимкніть месенджери, менеджери завантажень, а також веб-браузер. Вимкніть також додатки, що працюють у фоновому режимі. Відкрийте трей і закрийте їх. Запустіть диспетчер задач, після чого відключіть програми, що мають у своїй назві update - в даний момент часу ці додатки викачують оновлення. Не заводьте дані додатки до того, як вирішите припинити передачу файлів. У разі ж, якщо виникла необхідність використовувати браузер, використовуйте його тільки з відключеними картинками, а такожз забороною на завантаження flash і java додатків.