Як відобразити комп'ютери робочої групи.

Об'єднавши комп'ютери в локальну мережу, ви зможете організувати спільну роботу в мережі або влаштувати змагання у колективній або мережевій грі, створити свою команду в браузерних іграх і т.д. Локальна мережа дає вам додаткові можливості для реалізації нових планів.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Для створення локальної мережі придбайте все необхідне обладнання. Як правило, потрібно підключити комп'ютери за допомогою спеціального кабелю, який призначений для локальної мережі. Для підключення ви можете звернутися в сервісний центр до фахівців або ж зробити це самостійно. У комп'ютері в розділі «Довідка та підтримка» докладно описано, як встановити обладнання.
2
Після з'єднання комп'ютерів у мережу, налаштуйте підключення до інтернету по дротового або бездротового зв'язку. Підключіть до мережі комп'ютери і запустіть майстра установки маршрутизатора (це стосується бездротового зв'язку). Встановіть відповідні налаштування підключення до локальної мережі в кожному комп'ютері.
3
Коли ви підключите комп'ютери і зробите необхідні настройки, можна буде відображати комп'ютери робочої групи на всіх ПК, об'єднаних у мережу. Для цього клікніть по меню «Пуск». Виберіть розділ «Мережа» в правому списку команд і файлів. Можете також натиснути на ярлик «Мій комп'ютер» і в лівій частині вибрати вкладку під назвою «Панель управління». Далі знайдіть ярлик, який називається «Мережеве оточення». У даній категорії знаходяться всі з'єднання, які є на комп'ютері.
4
У вікні в списку команд зліва буде і така команда: «Відобразити комп'ютери робочої групи». Клацніть по ній лівою кнопкою миші. У полі вікна стануть видні всі комп'ютери , підключені до локальної мережі. Вам залишиться вибрати той, з файлами якого ви хочете попрацювати. Клацніть по значку цього комп'ютера. Але перед початком роботи встановіть на файли загальний доступ. В іншому випадку працювати з папками і файлами на іншому комп'ютері ви не зможете.