Як викладати гель на нігті.

Кожній жінці хотілося б мати доглянуті, гарні руки і міцні нігті . Але не завжди зовнішній вигляд нігтів відповідає її бажанням і ідеалам. Але зневірятися не варто, так як є вихід - нарощування нігтів, яке гарантовано надасть їм доглянутий вигляд і додасть родзинку в образ. Як викладати гель на нігті , щоб домогтися такого результату?
Вам знадобиться
  • - бондер-гель, гель-лак, Ультразакріплюючий гель;
  • - пензлик;
  • - поролоновий спонж;
  • - пластиковий пушер для кутикул.
Інструкція
1
Нанесіть тонкий шар бондер-гелю черзі на поверхню кожного нігтя за допомогою кисті. Дочекайтеся, поки поверхня нігтів придбає матовий відтінок. Якщо цього не сталося, значить, гель завдано в занадто великій кількості. Видаліть його надлишки сухим поролоновим спонжем.
2
На 1 хвилину помістіть руку в УФ-лампу для полімеризації гелю. Поки нігті однієї руки підсихають під УФ-променями, нанесіть гель на нігті іншої руки. Після полімеризації гелю липкий дисперсійний шар не прибирайте. Поверх цього шару викладайте на нігті прозорий зміцнювальний гель і Полімеризується 30 секунд в УФ-лампі. Це буде основа для накладання гелю-лаку.
3
За допомогою кисті нанесіть невелику кількість гель -лака поверх липкого дисперсійного гелевого шару. Дуже акуратно викладайте гель -лак в зоні кутикули і перекрийте торцеву зону нігтя. Видаліть надлишок гелю з околоногтевой шкіри або кутикули за допомогою пластикового пушера. Для полімеризації гелю-лаку черзі на 3 хвилини розміщуйте руки в УФ-лампу.
4
При роботі з гелем-лаком дотримуйтесь такий порядок роботи: • нанесіть гель -лак на мізинець правої руки; • помістіть мізинець на 5 секунд в УФ-лампу, а тим часом нанесіть гель -лак на мізинець лівої руки, після чого поміняйте руки місцями; • чергуйте послідовність накладання і полімеризації гелю на нігті обох рук, так уникнете затікання гелю на кутикулу і околоногтевую шкіру.
5
На завершення нанесіть тонким шаром Ультразакріплюючий гель на поверхню кожного нігтя. Накладайте гель так, щоб товщина його шару була мінімальною у вільного краю нігтя і у кутикули. Зробіть почергове запечатування кожного нігтя Ультразакріплюючий гелем, розподіляючи його з боків і вільному краю нігтя. У майбутньому цей шар захистить ніготь від відколів і відшаровування. Надлишки гелю видаліть пластиковим Пушер.
6
Покладіть руку в УФ-апарат на одну хвилину для затвердіння Ультразакріплюючий прозорого гелю. Дисперсійний шар видаліть спонжем просоченим препаратом «Кліансер плас», використовуйте один спонж на 2-3 нігтя. Вчасно не замінений спонж призведе до потускнению гелевого шару.
7
Ретельно вимийте і витріть руки. Масажними рухами втирайте масло для нігтів в околоногтевую шкіру і кутикулу.
Сьогодні навіть власниці непримітних нігтів можуть отримати карколомний манікюр, зробивши нарощування нігтів акрилом. Акрилове нарощування використовується повсюдно, завдяки своїй простоті, універсальності і широким можливостям. За допомогою акрилу ви зможете домогтися будь-якої форми і довжини своїх нігтів, оформити їх у будь-якому кольорі і прикрасити візерунками. Про те, як правильно викладати штучний ніготь за допомогою акрилу, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Перед тим, як накладати акрил, ніготь потрібно підготувати - продезінфікуйте його і надіньте форму для нарощування. Починайте викладати кінчик нігтя, взявши один-два кульки акрилу. Покладіть кульку нижче лінії посмішки, використовуючи кисть, і злегка примніть його.
2
Розминайте кулька в обидві сторони, не зачіпаючи його центр, поки ви не отримаєте акрилову смужку, шириною перевищує звичайний ніготь , і злегка потовщену в середині. Смужку матеріалу посуньте до центру, поєднавши її краю з краями нігтя, і розгладьте її поверхню.
3
Візьміть другий кульку і сформуйте вигин посмішки, а також доробіть товщину центрального фрагмента нігтя. Сгладьте кінчик і відкоригуйте висоту нігтя. Доопрацювати куточки нігтя, зробивши їх акуратними і рівними.
4
Якщо все зроблено правильно, то на бічних сторонах акрилові кульки повинні бути розподілені настільки тонко, що їх краї переходять в поверхню натурального нігтя. У центрі акрил повинен бути толще.
5
Переходьте до наступних зонам - продовжуйте формувати лінію посмішки нігтя, яку потрібно зробити максимально чітко і рівно. Використовуйте для формування лінії посмішки овальну кисть з гострим кінчиком і приготуйте потрібну консистенцію акрилу - він не повинен бути занадто сухим, як і дуже рідким.
6
Кисть не повинна бути дуже маленькою - вона не втримає достатньої кількості рідини і не створить потрібного тиску. Рідини в стаканчику з мономером має бути стільки, щоб вона просочувала тільки кінчик пензля.
7
Лінія посмішки має бути чіткою і симетричною. Саме від того, наскільки акуратно ви її сформуєте, залежить подальший зовнішній вигляд нігтя.