Як привести в порядок обличчя.

Офіційний вечір на носі, потрібно виглядати ідеально, але не виходить - втома сильніше вас. Що робити?
Інструкція
1
Втомлену жінку видасть змучене обличчя. Значить, перед відвідуванням званого вечора потрібно привести особа в порядок. Заодно й самі освіжитеся. Не поспішайте наносити макіяж, навіть якщо ви поспішаєте. Завчасно зробіть маску з вівсяних пластівців, залитих водою для распарки. У цю кашку додаєте трохи лимонного соку (кілька крапель). Після чого нанесіть маску на обличчя, хвилин на 10, і змийте теплою водою. Ваша шкіра буде виглядати краще і свіже.
2
Той же ефект досягається масуванням шкіри обличчя і шиї скибочкою свіжого яблука. Всього кілька секунд, більше не треба - і ваша шкіра помітно підтягнеться, придбає здоровий рум'янець.
3
«А як же бути з раптовим прищиком, скочив на видному місці?», - Запитаєте ви. На жаль, видалити прищик без слідів неможливо, але тут допоможе похід до візажиста. Він не відніме у вас багато часу.
4
Якщо часу у вас зовсім в обріз, а прищик зріє у вас на обличчі, зловредно виділяючись на шкірі - допоможіть собі самі, змішавши трішки рідкого коректора з крапельками зволожуючого лосьйону. Марка лосьйону значення не має. Цей склад нейтралізує почервоніння, що з'являється після видавлювання прища. Наноситься засіб будь-яким доступним способом - хоч пензликом, хоч пальцями рук.