Як налаштувати поштовик.

Практично у кожного користувача мережі інтернет є власний поштовий ящик, то є адреса електронної пошти. Хтось має кілька поштових скриньок на різних ресурсах. І як часом незручно перевіряти пошту, переходячи з одного ресурсу на інший. Та й часу це забирає чимало. Проблему можна вирішити, якщо провести в поштовику відповідні налаштування.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора
Інструкція
1
Відкрийте свою поштову скриньку. Увійдіть в розділ «Настройки». На всіх ресурсах частина налаштувань однакова. Перше, що ви можете зробити, так це змінити оформлення вашого поштовика, щоб надати йому деяку індивідуальність. Для цього клікніть по опції «Вибір оформлення» або «Теми». Із запропонованих варіантів оформлення виберіть відповідний вашому смаку і натисніть «Ok».
2
Наступна опція, яку ви можете налаштувати, дозволить вам збирати в одному поштовому ящику кореспонденцію з усіх наявних у вас поштовиків. Щоб налаштувати збирача пошти, клікніть по відповідній команді. У вікні, введіть адресу електронної пошти, з якої необхідно збирати листи. Потім вкажіть при необхідності пароль і клікніть або «Далі», або «Включити збирач», або «Ok». Якщо у вас три і більше поштовика, то процедуру доведеться повторити кілька разів, для кожної поштової скриньки.
3
Ви можете також встановити фільтри. Тоді небажана кореспонденція відправлятиметься в спам або чорні списки. І у вас не буде необхідності переглядати ті листи, які вам не потрібні. Якщо ви отримуєте багато листів певної тематики або від одних і тих же людей, то має сенс розподіляти кореспонденцію по папках. Для цього увійдіть в розділ «Папки та мітки». Створіть папку і задайте параметри, тобто вкажіть тему листа чи адресу електронної пошти людини, листи від якого будуть поміщатися в цю папку.
4
Є й інші настройки поштовика, які ви можете зробити самостійно, увійшовши і вивчивши відповідний розділ. Як правило, кожен користувач налаштовує для себе окремі настройки, які дозволяють оптимізувати роботу з листами.