Як налаштувати властивості папки. Як закрити всі папки на комп'ютері.

Яким чином будуть відкриватися на комп'ютері папки , в якому вигляді будуть відображатися вони самі і що містяться в них файли - все це залежить від того, які налаштування для папок вибрані. Всі потрібні параметри можна налаштувати в діалоговому вікні «Властивості папки ». Для цього необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Властивості папки ». Зробити це можна кількома способами. Відкрийте з будь-якої директорії на своєму комп'ютері будь-яку папку. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по рядку «Властивості папки », - відкриється потрібне діалогове вікно. Інший спосіб: відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск». У категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Властивості папки ». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, шуканий значок доступний відразу.
2
У вікні на вкладці «Загальні» задайте налаштування для відображення і способів відкриття папок на комп'ютері. Якщо в розділі «Завдання» у вас встановлений маркер в поле «Відображення списку типових завдань в папках», область ваших відкритих папок буде візуально розділена надвоє. У правій частині будуть знаходитися значки файлів, що містяться в папках, з лівого боку - завдання, які можуть бути виконані для цих файлів (перейменувати, копіювати, видалити і так далі). Маркер в полі «Використовувати звичайні папки Windows» означає, що поле завдань буде відсутній.
3
У розділах «Огляд папок» і «Клацання мишею» задайте параметри для способу відкриття папок: при послідовному переході з папки в папку всі дії можуть відбуватися в одній і тій же папці або ж кожна папка може відкриватися окремо, а самі папки можуть бути відкриті або одним клацанням миші або подвійним кліком. Наприклад, шлях Мій комп'ютер/Локальний диск С може бути проведений в одній папці або ж у вас відкриється відразу дві папки : перша «Мій комп'ютер», друга - «С:/».
4
Переміститеся на вкладку «Вид». Задайте в розділі «Додаткові параметри» настройки для відображення папок і файлів, що знаходяться в них. Приховані та системні файли і папки можуть бути видимими і невидимими, ім'я файлу може прописуватися повністю або мати тільки назва, а розширення при цьому буде приховано. Поставте маркер в тих полях, які відповідають вашим потребам.
5
Перейдіть на вкладку «Типи файлів». Тут ви можете подивитися зареєстровані типи файлів, по необхідності додати додаткові розширення для файлів або задати нові параметри для вже наявних. Якщо не розумієте, для чого це треба, краще нічого не міняйте на даній вкладці. Після того, як ви налаштуєте по своєму смаку властивості папки , натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті, щоб закрити вікно.
Папка - елемент файлової системи, структура для зберігання файлів та інших каталогів, а також екранний об'єкт в графічних інтерфейсах, що дає доступ до такої структури.
Вам знадобиться
  • Базові навички роботи з операційними системами сімейства Windows.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по папці, яку хочете налаштувати. У меню, виберіть рядок "Властивості" і натисніть ліву кнопку миші.
2
Вам відкрилося вікно "Властивості папки". У цьому вікні є декілька вкладок: "Загальні" - містить загальну інформацію про папку, "Доступ" - дозволяє настроїти доступ до цієї папки по мережі, "Безпека" - дозволяє регулювати права користувачів при доступі до цієї папки, "Налаштування" - дозволяє налаштовувати властивості і зовнішній вигляд папки. Виберіть те. що вам підходить, і просто дотримуйтесь вказівок.
Зверніть увагу
При відкритті доступу до папки по мережі дуже ретельно продумайте і налаштуйте права користувачів.
Корисна порада
Дуже корисно буває відкрити папку в мережевий доступ, щоб інші користувачі мережі теж могли користуватися її вмістом. Також корисно змінити вигляд папки, щоб легко її знаходити серед інших.