Як навчитися набивати на нозі. Як добре набивши вчиться відео.

Основою володіння м'ячем у футболі є довгий його утримання. Така вправа, як набивка м'яча на нозі допоможе гравцеві розвинути координацію і реакцію. Отже, як же можна навчитися набивати ногою?
Інструкція
1
Підберіть собі хорошу зручне взуття для тренувань. Не купуйте занадто вузьку. Також вона не повинна бовтатися на нозі . Краще всього, якщо це будуть досить жорсткі кеди для футзалу або звичайні бутси. Як би там не було, вони повинні вам точно підходити за розміром ноги.
2
Придбайте футбольний жорсткий шкіряний м'яч. Тренуйтеся відразу на хорошому професійному снаряді, щоб це допомогло вам при офіційній грі або виступі. Простежте, щоб м'яч був добре накачаний перед тренуванням.
3
Виберіть собі місце для тренувань. Нехай це буде будь-яка вільна площадка або футбольне поле. Покриття не має особливого значення. Тренуйтеся разом з друзями або однодумцями. Як правило, при спільних заняттях, прогрес в набиванні м'яча досягається набагато швидше, оскільки вступає в силу азартне протистояння.
4
Тренуйте збереження рівноваги тіла довгий час. Перш ніж набивати м'яч ногою, виконайте наступне проста вправа. Встаньте на праву ногу, ліву зігніть в коліні і підніміть вгору, руки тримаєте на рівні грудей. Спробуйте втриматися так протягом декількох хвилин. Виконайте те ж саме і з лівою ногою. Ця проста техніка допоможе вам сконцентруватися і утримувати довго рівновагу.
5
Набивайте відразу двома ногами. Тепер прийшов час для самої набивки. Злегка зігніть задню ногу, випрямити передню і набийте кілька пробних разів. Спину тримайте прямо і задавайте темп рухами рук. Дивіться уважно за тим, як рухається м'яч. Намагайтеся потрапляти ногою саме в середину м'яча так, щоб він підлітав вгору, а не йшов убік. На цьому моменті збиваються багато новачків. Набивайте також і іншою ногою, незважаючи на те, що для фрістайлу можна використовувати тільки одну. Це вам дасть перевагу над суперниками на змаганнях.
6
Відточуйте майстерність на регулярній основі. Коли ви зрозуміли, як потрібно правильно набивати, дотримуватися координацію і траєкторію м'яча, починайте постійно закріплювати свої вміння на поле. Робіть це постійно і фіксуйте результати того, скільки ви змогли набити м'яч кожною ногою. Все це приведе вас до швидкого прогресу в набиванні м'яча ногою.