Як зробити духи.

Зробити духи самостійно неймовірно просто. І, що цікаво, нюховий handmade може бути в сотні разів ближче до вас по духу. І по запаху.
Вам знадобиться
  • Безпосередньо ефірні масла декількох видів (чим більше, тим краще)
  • Масло жожоба як несуча субстанція або 90-відсотковий спирт
  • Вода
  • нюхальний папірці ( звичайний папір, розрізана на смужки)
  • Флакончики для духів
  • Фантазія і інтуїція
Інструкція
1
Для початку нам потрібно буде визначитися з основною нотою ваших духів. Для цього потрібно просто-напросто вибрати той запах, що подобається вам більше за інших. Якщо вибір проблематичний, то можна, наприклад, звернутися до аюрведою, яка стверджує, що є два універсальних масла для цієї мети: рожеве або жасминове. Так само як і в колірній гамі, існують поняття «холодних» і «теплих» запахів. Але найголовніше - звернутися до власної інтуїції, яка неодмінно підкаже що-небудь підходяще.
2
Потім необхідно визначитися з основою. Масло жожоба славиться своєю стійкістю. Однак воно досить жирне, що не завжди зручно. Тому спирт теж використовують як несучу субстанцію. Духи на спирті можна наносити і на волосся.
3
Існують класичне співвідношення нот нюхової композиції: початкова нота, середня і кінцева, які додаються в співвідношенні 1: 2: 3. Кінцева нота, яку додають найбільше (і яка «звучить» голосніше) і є те головне масло, яке ми вже вибрали. Другий масло до неї потрібно підбирати так: дві різні папірці вмочуємо зовсім трохи в масло, потім обидві підносимо до носа (але так, щоб вони не доторкалися один до одного). Якщо поєднання подобається, то масла змішуємо. Бажано записувати кожен свій крок, тому що велика ймовірність, що вам так сподобається ваші духи, що потім захочеться зварити той же запашне зілля. Першою нотою є спиртова і жожоба-основа. На класичних поєднаннях теж не стіот зациклюватися - масла дають розгулятися уяві і при деякому досвіді дозволяють творити чудеса!
4
Отже, підібравши нотний запашний акорд, ви повинні залити їх в заздалегідь приготовлені флакончики і розбавити вийшла субстанцію несучої основою. Змішувати треба ось у такій пропорції: 10 міліграмів спирту плюс приблизно 15 крапель масла і 10 міліграмів води. Якщо використовуєте масло жожоба, то 10 міліграмів основи і 20 крапель інших масел. Коли розбавляєте одне масло іншим, обов'язково гарненько їх перемешіваете.Последній крок - дати духам відстоятися близько однієї або двох тижнів. Після можна починати ними з задоволенням користуватися.
Зверніть увагу
- Варто звернути увагу на марку купується масло, воно має бути якісним - Для естетів: поки духи відстоюються, можна поспостерігати за тим, як запах змінюється з плином часу-Створення духів розташовують до вдумливого і медитативного підходу
Корисна порада
- Починати варто з малого, не варто відразу купувати безлічі масел- Багато цікаві поєднання масел ви знайдете на спеціалізованих форумах в інтернеті-Якщо один з ароматів звучить занадто голосно, його можна врівноважити маслом з вашої композиції або універсальним для цієї мети лавандовим, ванільним, рожевим маслом