Як підключити другий блок живлення.

Коли системний блок комп'ютера перестає включатися і видавати будь-які звуки, найчастіша причина такої поведінки - несправність блок а харчування. Найпростіший спосіб перевірити, чи так це - розкрутити системний блок і підключити до материнської плати другий блок харчування підходящої потужності.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - блок живлення.
Інструкція
1
Зніміть бічну кришку з системного блок а комп'ютера, що відкриває доступ до материнської плати. Переконайтеся, що комп'ютер вимкнений з мережі, і видаліть з усіх пристроїв кабелі харчування від встановленого блок а харчування - від вінчестера, приводу, відеокарти (якщо підключена), флоппика і, звичайно, материнської плати. Як правило, вам потрібно перевірити правильність розташування кабелів, які йдуть від блок а харчування до всіх комплектующим персонального комп'ютера.
2
Покладіть новий блок харчування поряд з комп'ютером. Підключіть кабелі харчування до материнської плати. Якщо плата не дуже стара, то до неї підключаються два роз'єми - основне живлення і додаткове. Не варто запихати роз'єми з силою. Якщо роз'єми не лізуть, значить, ви намагаєтеся засунути їх не туди. Вставляйте роз'єм харчування до закриття засувок, розташованих на пластиковому кріпленні роз'єму.
3
Підключіть до блок у харчування мережевий кабель. Живити відеокарту, якщо вона потребує додаткового живлення. Підключіть до материнської плати монітор, клавіатуру, мишу. Переведіть перемикач на блок е харчування (якщо є) в режим включено (намальована одиниця) і включіть комп'ютер звичним способом.
4
Якщо материнська плата почне роботу, закрутяться вентилятори і відбудеться завантаження, а на екрані монітора з'явиться відеосигнал - значить материнська плата (а разом з нею процесор і оперативна пам'ять) в працездатному стані. Також не варто забувати про те, що блок харчування розподіляє вся потужність на всі запчастини персонального комп'ютера. Якщо у вас не буде вистачати потужності, комп'ютер може працювати з деякими збоями або зовсім не працювати, тому уважно прораховуйте потужність.
Через нестабільність в роботі персонального комп'ютера користувач даного ПК може зіткнутися з певними труднощами і обмеженнями. Рішенням даної проблеми є підключення другого блоку живлення.
Вам знадобиться
  • - штекер 20 + 4pin з двадцятисантиметровий шматком дроту;
  • - два гнізда 24pin;
  • - олово або каніфоль;
  • - мідна клемма;
  • - болти;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Виберіть штекер і визначитеся з довжиною дроту, яка необхідна для підключення другого блоку живлення. Пам'ятайте: чим коротше буде провід у штекера, тим меншими стануть втрати. Вважається, що оптимальним є довжина дроти, рівна п'ятнадцяти сантиметрів.
2
Частину дроти використовуйте для з'єднання PS-ON і COM, а також проводом одного гнізда 24pin з іншим проводом.
3
Зачистіть кінці проводів і пропоїти їх до відповідних точок. Перевірте правильність складання блоку живлення.
4
Додайте блок живлення в одному з трьох положень: в корпусі системного блоку, на ньому або поруч з ним. Правильно підключіть блоки живлення. Пам'ятайте: від правильності підключення блоків живлення залежить безперебійність роботи персонального комп'ютера. В ідеалі до основного блоку живлення підключити слід лише тільки материнську плату і допоміжні шнурки харчування. Все приводи, відеокарти і залишилися компоненти рекомендується підключити до другого блоку живлення. Тобто навантаження на лінії повинна бути розподілена рівномірно.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь елементарних правил безпеки, виконуючи припаивание окремих компонентів додаткового блоку живлення.
Корисна порада
Підключення додаткового блоку живлення є фінансово вигідним заходом, спрямованим на стабілізацію роботи персонального комп'ютера. Капітальні вкладення при цьому мінімальні: для реалізації даного проекту потрібна незначна сума грошей, яка буде потрібно для придбання олова або каніфолі, штекера, гнізд та інших недорогих компонентів. Більш того, використання даного методу зберігає гарантії на сервісне обслуговування блоку живлення, адже розкручувати сам блок живлення не потрібно, так само як і зрізати ізоляційний шар з проводів.