Як підключити мережу.

Якщо ви вирішили створити власну локальну мережа , то спочатку виберіть її тип. Для підключення стаціонарних і мобільних комп'ютерів краще використовувати Wi-Fi маршрутизатор, що дозволяє створювати змішані мережі з доступом в інтернет.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі;
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Використання Wi-Fi маршрутизатора дозволить не тільки об'єднати всі ваші комп'ютери і ноутбуки в єдину мережа , але і заощадити певну суму грошей. У вас відпаде необхідність підключати кожен комп'ютер до інтернету, укладаючи кілька договорів з провайдером. Придбайте Wi-Fi маршрутизатор і встановіть це мережеве обладнання в потрібному місці. Підключіть його до мережі змінного струму.
2
Відкрийте керівництво користувача до вашого Wi-Fi маршрутизатора і знайдіть дані, необхідні для отримання доступу до його настройок. З'єднайте з портом WAN мережевого обладнання кабель провайдера. Один кінець кручений пари підключіть до мережевої карти комп'ютера, а інший - до гнізда LAN маршрутизатора. Включіть обидва пристрої.
3
Відкрийте інтернет-браузер після завантаження операційної системи і введіть у нього IP-адресу маршрутизатора. Виконайте вхід в web-інтерфейс налаштувань маршрутизатора, ввівши логін і пароль. Перейдіть в меню Internet Setup або WAN. Змініть параметри відкритого меню таким чином, щоб вони відповідали вимогам провайдера. Увімкніть активність функцій DHCP і NAT. Параметри пункту Firewall задайте по вашому розсуду. Збережіть налаштування і перезавантажте мережеве обладнання. Відкрийте меню Status і переконайтеся в тому, що маршрутизатор отримав доступ до мережі.
4
Перейдіть в меню Wireless Setup або Wi-Fi. Задайте параметри вашої точки доступу, вибравши відповідні режими роботи мережевого адаптера. Обов'язково встановіть пароль. Збережіть настоянки і знову перезавантажте маршрутизатор.
5
Підключіть інші комп'ютери до портів LAN. Використовуйте для цього мережеві кабелі. Мобільні комп'ютери підключіть до створеної точки доступу. Перевірте, чи отримали потрібні пристрої доступ до інтернету. Переконайтеся в тому, що комп'ютери можуть обмінюватися інформацією всередині мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eoBkNxZcXOc