Як побудувати карт. Як зробити картинг.

Карт - це маленька спортивна машина, досить популярна серед юних автолюбителів. Гоночні карти вимагають особливої поверхні дорожнього полотна, гладкого і рівного. Однак якщо ви не гонщик-професіонал, а "поганяти" хочеться, можна побудувати карт будинку, та такий, що він буде їздити і по звичайних дорогах.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили своїми руками побудувати таку «малятко», то повинні добре знати її технічні характеристики. Так, загальна довжина карта не може перевищувати 1320 мм, діаметр коліс - 350 мм, поздовжнє відстань між осями (колісна база) варіюється в межах від 1010 до 1220 мм, а розмір колії становить не менше 2/3 колісної бази.
2
Зваріть основу. Основою карта служить рама, зварена з труб, причому фахівці радять виготовляти її виключно з магнітних матеріалів, такі як дюралюміній, титан і карбон не підійдуть. Всі роботи проводяться в певній послідовності, тому спочатку зробіть передній і задній мости, а вже потім зварюють раму.
3
Придбайте мотор. Двигун для вашого міні-автомобіля потрібен двотактний одноциліндровий з повітряним охолодженням, присадки в якості пального не допускаються, тільки торгові сорти бензину. В системі гальмування повинні бути задіяні два з чотирьох коліс, а для управління картом застосовується звичайний (круглий) автомобільний кермо.
4
Виготовте платформу карта на ширину рами, довжиною від педалей управління до сидіння. Встановіть спеціальне огородження, яке не дозволить вашим ногам зісковзнути з платформи. Сидіння має бути зі спинкою, щоб на поворотах гонщик не зміщувати в бік, і не забудьте про теплоізоляційної захисту від опіків - розташований зовсім поряд двигун «має звичай» сильно нагріватися.
5
Зверніть увагу на той факт, що деталі трансмісії повинні бути закриті не менше ніж на половину зубчастого колеса, для чого використовуйте спеціальний щиток. А також закріпіть і закрийте паливний бак (його ємність - не більше 5 літрів) так, щоб уникнути викиду палива. І обов'язково зашплінтуйте вузли ходової частини і рульового управління.
6
Використовуйте як вітчизняні, так і зарубіжні системи запалювання і карбюратори, що не заборонені також і протиударні кошти. А от встановити на свій карт кузов і обтічник; диференціал або подібний йому механізм; рульове колесо з черв'ячним, ланцюговим, тросовим або зубчастим приводом; нагнітач; уприскування палива і педалі, при натисканні виходять за габарити рами ви не маєте права - такі вимоги.