Як повернути натуральний колір.

Рідкісна жінка сьогодні може похвалитися красивим натуральним кольором волосся. Більшість же регулярно фарбують волосся і вже не пам'ятають точно, який же відтінок є рідною для їх шевелюри. Якраз таке широке поширення фарбування і дало жінкам безцінний досвід і розуміння - кращого кольору, ніж натуральний не може запропонувати жодна сама передова система фарбування. Тому рано чи пізно кожній жінці доводиться задуматися про те, як повернути натуральний колір, не вдаючись до допомоги салонних фахівців.
Вам знадобиться
  • - тонуюча фарба вашого "рідного" відтінку
  • - спеціальна смивка (для блондинок)
Інструкція
1
Приготуйтеся до того, що вам знадобиться чимало часу для повернення натурального кольору волосам.В кожному разі вам знадобляться спеціальні засоби. Брюнеткам доведеться спершу купити тонуючу фарбу максимально близького до рідного відтінку. Блондинкам набагато складніше повернути натуральний колір, але і для них є варіант - купіть спеціальну змивку плюс тонуючу фарбу свого відтінку.
2
Блондинкам знадобиться попередньо провести процедуру змивки спеціальним засобом. Далі (брюнетки і блондинки) фарбуйте волосся тонуючої фарбою вашого рідного відтінку по всій довжині.
3
Тепер відрощуйте волосся, поступово зрізаючи пофарбовані кінці до повного відновлення волосся натурального кольору по всій довжині.
Зверніть увагу
Найкраще повернути натуральний колір вам допоможуть в салоні перукарі-професіонали. Якщо такої можливості немає, постарайтеся хоча б періодично, під час відновлення, консультуватися з фахівцями. Вони підкажуть вам, як з найменшими втратами і за короткий термін відновити колір волосся.
Корисна порада
Добре вимивають фарбу жирні (на масляній основі) маски для волосся. Тому перед тонуванням добре таким способом максимально звільнити волосся від стійкої фарби.