Як зменшити вікно гри.

В більшості своїй, ігри за замовчуванням запускаються в повноекранному режимі. Однак це не завжди зручно, тому існує режим віконний, в якому розміри ігрового поля регулюються практично довільно.
Інструкція
1
Насамперед включіть віконний режим. Перехід в такий може відбуватися по натисканні комбінації «Alt» + «Tab»; установкою відповідного пункту в опціях; через консоль або за допомогою параметра. Останнє робиться таким чином: вам потрібно створити ярлик програми, зайти в його властивості і в полі «Об'єкт» після адреси файлу підписати -windowed. Це - команда-параметр, яка кожного разу буде запускати гру у віконному режимі, якщо такий підтримується.
2
«Стягніть» вікно, «підчепивши» його за ріг. Іншими словами, спробуйте це зробити так, як міняєте розмір будь-якої відкритої папки. Зверніть увагу, що змінювати масштаб до нескінченності ви не зможете - існує мінімальна межа, встановлений програмою. Втім, такий спосіб підтримується далеко не завжди, тому не лякайтеся, якщо він не допоможе.
3
Змініть дозвіл. Це - кількість пікселів (точок), яке займає ігрове вікно. Тому, якщо внутрішнє дозвіл ігри буде збігатися з аналогічним значенням для монітора, то ви побачите тільки рамку по краях крана, а вікно все ще буде займати весь доступний простір. Виходу, очевидно, два: зменшити показники в грі або збільшити в системі. Так, якщо встановити внутрішнє значення на 800 * 600, а зовнішнє на 1600 * 1200, то програма буде займати тільки чверть екрану.
4
Скачайте більш нову версію ігри . Наприклад, в Super Meat Boy з самого початку малася на увазі можливість переходу у віконний режим, однак вона просто не працювала на більшості систем. Після установки декількох апдейтів і патчів проблема вирішувалася, і гра спокійно реагувала на зменшення відведеного їй поля.
5
Перевірте форуми і співтовариства гравців. Особливо цей пункт актуальний для онлайн ігри : там часто буває зручно грати в кілька вікон за різних персонажів, тому користувачі створюють власні програми і знаходять унікальні для кожної ігри способи зменшити поле до потрібних розмірів, якщо це не передбачено авторами.
Корисна порада
Вивчіть меню опцій. Найчастіше там є функція прямого доступу розмірів вікна.
Якщо в грі встановлено занадто високе дозвіл, ви завжди можете зменшити його, налаштувавши найбільш оптимальним для себе чином. Подібні налаштування можна виконати в основному меню гри. Варто зауважити, що всі дії по зміні дозволу виконуються декількома кліками мишки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
У першу чергу слід згадати про такий спосіб зменшення дозволу ігри, як зміна відповідних настройки при її установці. Варто відзначити, що подібна можливість реалізована далеко не в кожній грі , найчастіше вона зустрічається в новинках. Щоб задати потрібний для вас дозвіл гри на стадії її установки, вам потрібно виконати кілька простих операцій.
2
Вставте диск в дисковод. Після того як на робочому столі буде запущено діалогове вікно інсталятора програми, натисніть на кнопку «Встановити». На наступній стадії вам потрібно вибрати шлях установки гри і натиснути кнопку «Далі». Перед вами відкриється вікно, де буде запропоновано задати переважне дозвіл гри. Залежно від вашого монітора (стандартний 4: 3, або ж широкоформатний 16: 9), на дисплеї відобразиться конкретне меню, де ви зможете задати необхідні настройки. Після цього продовжиться установка гри. При подальшому запуску гра буде відображатися в заданому під час установки дозволі, яке завжди можна змінити в опціях.
3
Зменшення дозволу гри через її основне меню: після того як ви запустите гру, перейдіть в розділ «Опції». У даному розділі вам потрібно зайти в підрозділ «Налаштування відео». Серед інших параметрів, тут ви зможете побачити пункт «Дозвіл гри». Задайте потрібні для вас налаштування і натисніть кнопку «Застосувати». Гра буде перезапущено із заданими параметрами. Деякі комп'ютерні ігри можуть не вимагати перезапуску. Нові параметри набувають чинності відразу ж після зміни старих налаштувань.