Як назвати команду з футболу. Як легко придумати назву танцювальних команд.

Футбол - один з найпопулярніших видів спорту в усьому світі. Крім професійних клубів існує величезна кількість аматорських команд, для яких ця гра є найкращим відпочинком і розвагою. Придумати назву для такої команди - складна, але цікава задача.
Інструкція
1
Популярність футболу збільшується разом з віком цього виду спорту. Знайдеться не так багато хлопчаків, які не любили цю гру в дитинстві. Для багатьох це захоплення не проходить, а лише переходить на більш серйозний рівень: формується зіграна команда любителів, готова виступати на змаганнях. Залишається тільки придумати гідне ім'я, яке не соромно буде захищати на різних турнірах. Пошук такої назви - відповідальне заняття, адже результат повинен подобатися і самим гравцям, і їх вболівальникам, а також відображати самопозиціювання. Над цим завданням варто попрацювати всім складом, спершу влаштувавши мозковий штурм, а потім перейшовши до аналізу й оцінки кожного варіанту.
2
Варто проаналізувати вже існуючі варіанти (як серед професійних, так і серед аматорських команд). Вони зазвичай складаються з одного слова, не надто довгого, чітко вимовного і звучного. Деякі вважають за краще в цій якості використовувати символіку місця утворення команди: «Факел», «Схід», «Північ» і т.д. Дізнайтеся, що зображено на гербі вашого міста чи району - геральдичні символи найчастіше добре підходять для трансформації в словесну форму. Оптимальна довжина назви - 2-3 слога.Такіе слова легко вимовляти вголос коментаторам, а також викрикувати уболівальникам на підтримку гравців.
3
В якості назви для футбольної команди можна використовувати слова, що асоціюються зі спортом, рухом: «Енергія», «Удар», «Фінт» і т.д. Обов'язково перевірте, як звучить назва вголос - воно повинне легко вимовлятися і не мати двоякого вимови. Також назва футбольної команди повинно легко схилятися і спрягаться. Постарайтеся, щоб обране слово не виглядало двозначним (наприклад, «Фонтанчик», «Забий», інакше команда ризикує перетворитися на постійний об'єкт насмішок серед противників.
Якщо ви вирішили створити футбольну команду для участі в якому-небудь змаганні або турнірі, то важливим етапом в її створення буде вибір назви. Адже, як відомо, "як ви судно назвете, так воно і попливе".
Інструкція
1
З одного боку, назва футбольної команди має бути оригінальним і незабутнім, з іншого - мати безпосереднє відношення до вашого колективу. Так, якщо ви створюєте команду з працівників одного підприємства, то назва може бути пов'язано з вашою роботою і відображати специфіку деятельності.Напрімер, якщо ваше підприємство має відношення до паливної промисловості, то назвати команду можна "Прометей", "Енергон" або "Факел" . Якщо ви займаєтеся вантажоперевезеннями - то підходящою назвою буде "Далекобійник".
2
Назва футбольної команди повинно бути не занадто довгим (найкраще використовувати одне слово, максимум - два), але і не дуже коротким. Наприклад, "Клуб любителів футболу Воронезького м'ясокомбінату" швидко не вимовиш і відразу не запам'ятаєш, а назва кшталт "Ом" або "Газ", навпаки, запам'ятається швидко, але не буде радувати слух через надмірну простоти.
3
Назва команди по футболу можна утворити з назви підприємства або організації. Якщо назва організації занадто довге або складається з декількох слів, то можна використовувати абревіатуру. Найзнаменитіший приклад - футбольний клуб "ЦСКА", його назва утворена від словосполучення "центральний спортивний клуб армії".
4
Також в якості назви футбольної команди можна використовувати імена древніх богів і відомих героїв давнини. Наприклад, команди "Спартак" і "Динамо" названі на честь знаменитих римських гладіаторів, команда "Вікторія" - на честь римської богині перемоги.
5
Назва команди можна запозичити у міста або річки, на якій він заснований (зрозуміло, якщо в місті ще немає клубу з таким ім'ям). Прикладів, коли футбольні клуби називають іменами географічних об'єктів, достатньо: "Москва", "Ростов", "Пітер", "Терек", "Волга", "Вісла" і так далі.
6
Пам'ятайте, що для футбольної команди можна придумати будь-яку назву, головне - проявити побільше фантазії і не забути, що воно має подобатися не тільки вам, але і вашим уболівальникам.