Як налаштувати ноутбук Acer.

Налаштування ноутбука Acer, як і будь-якого комп'ютера, починається з розділу BIOS. Перед початком установки операційної системи необхідно задати параметри завантаження, перевірити час в пам'яті, перевірити визначення основних системних пристроїв і включити додаткові, якщо вони відключені в Біосе.
Інструкція
1
Зайдіть в область BIOS ноутбука , натиснувши F2 або Esc на клавіатурі. Якщо дана кнопка не підійшла, уважно читайте написи на екрані відразу після старту - в низу екрану обов'язково буде вказано, з допомогою якої кнопки заходити в BIOS. Також ви можете прочитати дану інформацію в інструкції ноутбука , яка надається в упаковці разом з апаратом.
2
Перевірте визначення процесора і оперативної пам'яті, встановіть основним завантажувальним пристроєм привід, перевірте правильність дати та часу на комп'ютері. Збережіть зміни за допомогою відповідного пункту. Якщо у вас вже підключений інтернет, можете синхронізувати ноутбук зі спеціальними серверами в інтернеті, які в режимі реального часу оновлять вам час і дату на точні параметри.
3
Завантажте ноутбук з оптичного диска з дистрибутивом операційної системи. Яку вибирати систему - справа користувача, тобто вас, але для сучасного ноутбука оптимально вибирати сучасне середовище, так як для останніх моделей вже не випускають драйверів устаткування, скажімо, під Windows XP.
4
Встановіть з диска операційну систему. Дотримуйтесь порядку установки, відповідайте на питання комп'ютера, задавайте необхідні параметри. Після першого завантаження системи перевірте стан драйверів в Диспетчері пристроїв. Активуйте систему, якщо вона вимагає активації. Якщо у вас вже встановлена операційна система, то встановіть необхідне програмне забезпечення, яке дозволяє в повноцінній мірі працювати з персональним комп'ютером.
5
Не варто використовувати неліцензійне програмне забезпечення. Крім того, що ви власноручно порушуєте закон, ви піддаєте ваш комп'ютер небезпеки. В операційній системі Windows і так вистачає вразливостей, а злом системних файлів робить середу нестійкою і веде до помилок.