Як дізнатися свій колір волосся. Як визначити колір волосся.

Блондинка, брюнетка, руда. Існує думка, що колір волосся визначає характер жінки. Блондинка буде милою, але злегка легковажною, брюнетка розумною, але зарозумілою, а з рудою краще взагалі справи не мати - задавить темпераментом. А якщо зробити мелірування укупі з колоруванням, чи вплине це на характер?
Інструкція
1
Колір волосся визначають два пігменти - меланін і феомеланин. Від їх поєднання і пропорцій і залежатиме відтінок волосяного покриву людини. Меланін володіє темною і зернистою структурою, а молекули феомеланина розподіляються по всьому волосу дифузно і віддають червоним. Меланін забарвлює волосся в темний колір. Переважання феомеланина спостерігається у рудих людей. А якщо пігменти присутні в волоссі в незначній кількості, то і волосся будуть світло-сірими або попелястими. Пігменти ці виробляються спеціальними клітинами - меланоцитами. Щільність розташування клітин різниться від волоса до волосу, тому окремі волоски однієї людини завжди відрізняються один від одного по окрасу, що надає волоссю додатковий блиск і гру відтінків. Штучні барвники профарбовують волосся рівномірно, досвідчений погляд завжди відрізнить прокрашенний волосся від натурального.
2
3
Сучасна косметична індустрія в лічені хвилини здатна радикально змінити колір вашого волосся. Але надто захоплюватися фарбуванням все ж не варто. Кожна така окрашивающая процедура є хімічною атакою, спрямованої на руйнування природних пігментів, від чого волосся страждають в тій чи іншій мірі. Адже немає нічого кращого красивих, доглянутих, а головне - здорового волосся. І колір при цьому, загалом-то, вторинний.