Як відкрити капот на Мерседесі.

Іноді виникають ситуації, коли капот автомобіля закрився і вперто не хоче відкриватися. На різних марках машин пристрій замикаючих механізмів працює неоднаково, але будь-яке з них, в тому числі капот Мерседеса, можна відкрити, маючи під рукою необхідні інструменти.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - зубило;
  • - сталевий стрижень, не гнеться, діаметром 1-4 мм.
Інструкція
1
Для початку спробуйте відкрити капот безпечнішими методами, ніж використання зубила і молотка. Наприклад, попросіть когось сильно притиснути капот зверху, ближче до далеких фарам, над замками, а самі в цей час потягніть трос. Розкрити капот з першого разу вдається не всім, однак набравшись терпіння і приклавши зусилля, кожен автолюбитель, навіть новачок, зможе досягти бажаного результату.
2
Якщо вам все ж так і не вдалося відкрити капот щадним шляхом, то прийшов час скористатися зубилом. Вставте його в ліве отвір решітки (друге зліва) і упріть в пластикову захист троса. Далі легенько стукніть по зубилу молотком так, щоб в захисті утворилася тріщина, паралельна землі. Виконуючи дану операцію, будьте гранично обережні, точно розраховуючи свої сили. В іншому випадку ви можете дуже сильно пошкодити захисну деталь.
3
В верхній отвір, розташоване поруч з центром, введіть сталевий стрижень і мережною його в праву частину тріщини. Переконайтеся, що стрижень міцно засів у пластиковій захисті троса. Потім, приклавши зусилля, потягніть стрижень направо, використовуючи його в ролі важеля. Після цієї операції капот на вашому автомобілі повинен відкритися.
4
Якщо нічого не допомагає, то подлезьте під автомобіль і зніміть захист. Далі скиньте клему з генератора і подайте туди «плюс» зі свежезаряженних акумулятора. Після цієї процедури капот буде відкритий.
Зверніть увагу
Будьте обережні, працюючи зубилом і молотком, так як ви можете не тільки пошкодити деталі автомобіля, але і нанести шкоди своєму здоров'ю при неправильному поводженні з інструментами.
Корисна порада
Якщо ви не досить впевнені в тому, що зможете правильно відкрити капот, не пошкодивши при цьому будь-яких деталей, то краще зверніться в спеціальну компанію або в СТО, де майстри зроблять це за вас.