Як відкрити кодовий замок під'їзду. Як відкрити квартиру безкоштовно.

Кодовий замок представляє собою замикає пристрій, відпиратися НЕ ключем, а спеціальною комбінацією з цифр. Код може виставлятися на циліндрі або набиратися з клавіатури. Безумовно, такий пристрій надійніше звичайного замка, що відкривається ключем, але іноді підвищена надійність кодового замка може зіграти з вами злий жарт. Як бути, якщо ви забули відкриваючу комбінацію? Така неприємність нерідко трапляється з літніми людьми, та й не тільки з ними.
Інструкція
1
Якщо перед вами механічний кнопковий замок , уважно його огляньте. Нерідко при тривалому вживанні одного і того ж коду певні кнопки на замку виглядають затертими або, навпаки, потемнілими. Як правило, це три кнопки, в деяких випадках дві або чотири. Огляньте також поверхню замка безпосередньо навколо кнопок. Фарба на панелі в тих місцях, де відбувається часте натискання, може бути пошкоджена, що також вкаже на відкриваючу числову комбінацію.
2
Якщо зовні все кнопки виглядають однаково, а їх поверхня не відрізняється одна від іншої, то використовуйте прийом, застосовуваний в криміналістиці при пошуку відбитків пальців - розгляньте поверхню кнопок під кутом, при косо падаючому освітленні. Якщо відкриває комбінація давно не змінювалася, то таким способом ви зможете виявити кнопки, що відрізняються за кольором від інших. Прийом, втім, придатний лише в денний час і в сонячну погоду.
3
В деяких випадках для того щоб дізнатися код замка, досить уважно розглянути поверхню стіни навколо дверей в під'їзд. Нерідко літні люди, яким властива погана пам'ять, роблять ледь помітні позначки олівцем на рівні своїх очей, записуючи код вхідних дверей, щоб полегшити собі життя.
4
Ще один прийом припускає, що ви володієте хорошою тактильною чутливістю. Послідовно натисніть на кнопки кодового замка, намагаючись з'ясувати, які з них натискаються легше інших. Зазвичай ті з них, які найчастіше працюють, мають більш розтягнуті пружини, тому натискати їх порівняно легше.
5
При використанні будь-якого з описаних вище способів враховуйте, що, як правило, в які відкривають комбінаціях вкрай рідко використовуються цифри, розташовані лише в одному ряду і цифри, далеко віддалені один від одного. Зазвичай комбінація підбирається таким чином, щоб бути ергономічними, тобто зручною для натискання пальцями однієї руки.