Як прибрати шум в голові.

Шум в голові не є самостійним діагнозом, він - лише проявом якого-небудь захворювання: остеохондрозу, атеросклерозу, гіпертонії, пухлини мозку і т.д. Зайнявшись їх лікуванням, ви позбудетеся і від цього неприємного симптому.
Вам знадобиться
  • - хондропротектори;
  • - препарати 3-омега поліненасичених жирних кислот;
  • - антигіпертензивні засоби.
Інструкція
1
Займіться лікуванням шийного остеохондрозу в тому випадку, якщо крім шуму в голові вас турбують біль в шиї, оніміння пальцем рук, запаморочення і головні болі. Приймайте препарати групи хондропротекторів (хондролон, структум і т.д.). Регулярно виконуйте комплекс вправ, розроблений спеціально для хворих шийним остеохондрозом.
2
Уважно розгляньте себе в дзеркало. Якщо ви виглядаєте старше своїх років, на шкірі обличчя в області очей у вас є невеликі світло-жовті вивищення, а райдужну оболонку очей оточує світло-сіра тонка дуга, то займіться лікуванням атеросклерозу. Виключіть з раціону жирну їжу, солодощі, копченості та прянощі. Замініть їх рибою і овочами. Приймайте препарати 3-омега поліненасичених жирних кислот «Атероблок», «Вітрум кардіо омега 3» і т.д.
3
Виміряйте артеріальний тиск. Якщо шум у вухах з'являється на фоні гіпертонії, то приймайте антигіпертензивні препарати. Для того щоб дізнатися, які саме ліки допоможуть знизити тиск саме у вашому випадку, зверніться до терапевта.
4
Пройдіть ультразвукову доплерографію (УЗДГ) судин голови та шиї. Можливо, причина появи шуму полягає у звуженні просвіту артерій або артеріовенозних шунтах. Якщо результати дослідження не відповідають нормі, зверніться з ними до судинного хірурга.
5
Ретельно почистіть вуха. Шум в голові може бути обумовлений скупченням вушної сірки, яка розбухає під час водних процедур і тисне на стінки слухового проходу.
6
Прочитайте анотації до всіх препаратів, які ви регулярно приймаєте. Деякі лікарські засоби мають Ототоксичність дією, тобто вони здатні викликати погіршення слуху за рахунок пошкодження чутливих клітин внутрішнього вуха. На тлі лікування ними в вухах можуть виникнути свист, клацання та інші сторонні шуми, що з'являються навіть в тиші. Відмовтеся від прийому цих препаратів і зверніться за допомогою до ЛОР-лікаря.
7
Пройдіть магнітно-резанансний томографію (МРТ) головного мозку і хребта для виключення новоутворення. Часто шум в голові може бути проявом пухлини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gUbd36_NETA
Шум у вухах може відчуватися у вигляді звуків, наприклад, таких, як дзижчання, дзвін, гудіння, свист, шипіння. Він може виникнути через баротравми або його поява буває викликано прийняттям яких-небудь ліків. Шум в вусі може також спровокувати і заповзли комаха чи якесь чужорідне тіло.
Інструкція
1
Якщо шум в вусі чується через заповзли туди комахи, занурте голову повністю в таз або у ванну, наповнену водою. Після чого обережно вливайте в слуховий отвір ураженого вуха трохи теплої води: комаха зазвичай випливає.
2
Залийте 10 г свіжого подрібненого бульб Драквіла європейської 100 мл спирту, дайте відстоятися протягом десяти днів в темному місці, періодично струшуючи вміст. Через десять днів настій процідіть, відберіть піпеткою 15 крапель і розведіть в 150 мл води. Приймайте протягом дня в три прийоми.
3
Добре допомагає при шумі у вухах цибулю. Зріжте верхню частину головки, виріжте поглиблення, всипте в нього 1 ч.л. насіння кмину, накрийте м'якушем хліба і запечіть в духовці. Дайте цибулині трохи охолонути, вичавіть з неї сік і закопуйте в хворе вухо по кілька крапель через кожні 5-6 годин. Якщо кмину під рукою не виявиться, то просто змочіть ватні тампони цибульним соком і вкладіть у вухо.
4
Змішайте виноградний оцет і водою в співвідношенні 2: 1 і поставте на вогонь. Після того як почне йти пар, потримайте над ним голову.
5
Змішайте 1 ст.л. спиртової настойки прополісу з 4 ст.л. оливкового масла. Гарненько збовтайте, змочіть в суміші ватний тампон і обережно вставте у вухо. Витримайте 36 годин, після чого добу відпочиньте і повторіть процедуру. Щоб позбутися від шуму у вухах зробіть 10-12 процедур.
6
Відмінним ефектом володіє також і щоденний прийом настойки йоду 5%. Пийте її 1 раз в день після їди, розчинивши в склянці молока, за наступною схемою: у перший день - 1 крапля, в другий день - 2 краплі і т.д. Кожен день додавайте по краплі, довівши до 10 крапель на прийом. Потім щодня починайте збавляти по одній краплі, до тих пір, поки знову не повернетеся до однієї. Після цього зробіть перерву 10 днів, а потім повторіть курс. Таким чином, потрібно пройти 3 курсу лікування. Шум повинен зникнути вже після першого курсу, але для профілактики рекомендується провести всі три.