Як заклепивать кнопки.

Дуже часто на улюблених речах вилітають старі кнопки . Здавалося б, немає нічого простішого, ніж звернутися до найближчого ательє. Однак цей варіант не зовсім хороший, якщо річ потрібна в найкоротші терміни. Та й в ательє з вас можуть взяти чималу суму за цю просту операцію. Тому набагато розумніше самостійно встановити нову кнопку.
Вам знадобиться
  • Набір кнопок, шило, свічка, молоток, ковадло, прес, набір для заклепки, гумові прокладки.
Інструкція
1
Зробіть отвір для кнопки . Воно має бути чуть-чуть менше діаметра підстави підстави кнопки . Дірку потрібно робити дуже акуратно, щоб її краї не були рваними, інакше вони почнуться сіктися, а отвір стане мимовільно розходитися. Нагрійте шило на вогні. Акуратно їм проведіть по краях отвори, щоб вони поплавилися. Кнопка складається з двох частин - лицьової і внутрішньої.
2
Вставте нижню частину кнопки в отвір на одязі. Покладіть кнопку на яку-небудь металеву поверхню. Наприклад, на маленьку ковадло. Зверху поставте верхню частину. Перевірте, чи рівно вставлені обидві частини. Зверху покладіть гумову прокладку. Вона потрібна для того, щоб контроль не деформувалася при установці. Також можна використовувати складену в кілька разів тканину. Після цього кількома ударами молотка заклепаних кнопку. Удари потрібно рівномірно розподілити по всій поверхні кнопки .
3
Придбайте спеціальні заклепочні плоскогубці. Вони нагадую за зовнішнім звичайні щипці. Тільки замість зубів у них кріплення під різні розміри кнопок. Щоб заклепати з їх допомогою кнопку, потрібно проробити отвір на одязі. потім вибрати і встановити необхідне кріплення. Вкласти в нього обидві частини кнопки . Протягнути щипці так, щоб отвір в одязі збігалося з основою фурнітури. Стиснути ручки плоскогубців до упору. Такий спосіб вимагає деякої вправності. Тому спочатку потренуйтеся за непотрібних шматках тканини.
4
Купуйте спеціальний набір для установки сорочкового кнопок. Він являє собою своєрідний степлер з набором різних кнопок. Для заклепування потрібно вкласти в степлер потрібну кнопку і з силою стиснути його до характерного клацання. Плюс цього способу полягає в тому, що необов'язково проробляти отвір в полотні. Але такий спосіб годиться для установки кнопок тільки на одяг, зроблену з тонкої тканини.
5
Якщо ви постійно займаєтеся шиттям одягу, то вам краще всього купити універсальний прес для установки кнопок. З його допомогою можна ставити кнопки не тільки на звичайні сорочки. Це невеликий апарат дозволяє справлятися з речами абсолютно будь складно. Процес заклепування також простий. Ви проробляє отвір. ставите потрібну насадку, потрібну кнопку і повертаєте ручку преса. Установка за допомогою преса є найнадійнішим способом заклепування кнопок.