Як збільшити швидкість кабельного інтернету.

Використання виділеній лінії доступу до мережі є найбільш вигідним варіантом доступу до мережі - у вас є можливість підключити безлімітний тарифний план з високою швидкістю . Для її максимізації ви можете використовувати один з простих варіантів.
Інструкція
1
При здійсненні веб-серфінгу необхідно оптимізувати програми, що діють у фоновому режимі в активному або пасивному режимі - торрент-клієнти, менеджери закачувань, а також антивіруси, месенджери та інші додатки, які можуть зачіпати підключення до мережі. Вимкніть програми, які знаходяться на панелі провідника, а також які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач. Крім цього, відкрийте вкладку з процесами і відключіть ті, які містять у своїй назві слово update - в даний момент вони викачують оновлення. Для максимізації швидкості завантаження сторінки ви можете відключити завантаження таких елементів, як картинки і додатки - в цьому випадку сторінки будуть важити майже що в два-три рази менше і швидше завантажуватися.
2
У випадку якщо ви завантажуєте файл за допомогою браузера, необхідно закрити всі вікна крім того, в якому здійснюється завантаження. Крім цього, дотримуйтеся рекомендацій, викладених у попередньому кроці і не запускайте програми, що використовують доступ до мережі, до завершення завантаження файлу.
3
При використанні менеджера для завантажень налаштуйте програму таким чином, що кількість одночасних завантажень дорівнюватиме одиниці, а пріоритет закачувань в ній перед іншими процесами буде максимальним. Дотримуйтеся рекомендацій, викладених у першому кроці. Чи не закачуйте більше одного файлу одночасно для максимізації швидкості завантаження.
4
Для забезпечення максимальної швидкості при використанні торрент-клієнта потрібно встановити максимальний пріоритет для діючих закачувань. Крім цього, встановіть обмеження по віддачі до одного кілобита в секунду. Вимкніть програми, що задіють підключення до мережі і не запускайте їх до завершення закачування. У випадку якщо необхідно завантажити один файл з максимальною швидкістю , призупините всі інші завантаження.