Як провести проводи на пенсію.

Будь-яка людина, переходячи з розряду працівників в розряд пенсіонерів, переживає справжню драму. Приходять гостре усвідомлення свого віку, думки про старість, тривога за своє майбутнє фінансове благополуччя, страх самотності і непотрібності. В такий гострий момент людина особливо потребує підтримки і душевному теплі, в тому числі і з боку своїх колег.
Вам знадобиться
  • хороший подарунок, творчі номери, фотогазета
Інструкція
1
Підготуйтеся до проводів колеги на пенсію так, щоб вийшли не звичайні посиденьки, а добре організоване торжество, яке людина буде згадувати з задоволенням і вдячністю. Від ідеї запросити на захід тамаду або відмовтеся зовсім, або попросіть в цій ролі виступити людини душевного і делікатного, який зможе задати торжеству потрібний тон.
2
Подаруйте дорогий подарунок від колективу. Традиційно підносять який-небудь предмет розкоші, часто хороший годинник або чайний сервіз. Підбирайте подарунок з урахуванням смаків вашого колеги, намагайтеся дарувати тільки те, чому людина дійсно буде радий. Звертайте особливу увагу на якість придбаної речі: навіть дрібні вади в прощальному подарунку можуть збентежити і глибоко образити.
3
Влаштуйте для колеги справжній творчий вечір. Нехай кожен із співробітників проявить фантазію і за своїми можливостями напише вірш, переробить пісню, підготує розповідь про який-небудь приємне і забавному пригоді за участю винуватця торжества. Суміщення застілля з такими невеликими творчими номерами створить дружню і задушевну атмосферу. Продумайте і спільні поздоровлення, які також можуть бути зроблені у віршованій або пісенній формі. Обов'язковою частиною заходу є мова начальника. Діловий етикет вимагає, щоб вона містила в собі спогади про успіхи вибуває працівника, а також високу оцінку його ділових та особистісних якостей.
4
Співробітникам, які не схильні до усної творчості, доручіть оформлення фотогазети. У ній розмістіть фотографії колег, доповнені їх теплими словами та добрими побажаннями людині, який виходить на пенсію . Можете бути впевнені, що такий сувенір буде бережно зберігатися довгі роки.
Корисна порада
Прийнято, що працівник, який залишає колектив, за свій рахунок накриває стіл, а організаційна частина заходу лягає на плечі решти колег. Колективу слід вибрати зі свого складу відповідальної людини, яка особисто контролюватиме підготовку до проведення торжества.