Як вибрати жіноче ім'я.

Ви тримаєте на руках рожевощокий малечу і ловите себе на думці, що ця маленька панночка гідна носити найкрасивіше жіноче ім'я . З приводу вибору жіночих імен існує безліч думок. І єдино правильним буде те ім'я , яке підкаже ваше серце.
Інструкція
1
На честь близьких родичів або шанованих людей. Часто дочку називають на честь бабусі, тим самим наділяючи її найкращими якостями характеру родички. Але в цьому випадку необхідно знати про повір'я: кажуть, що в одній сім'ї не повинно бути людей з однаковим ім'ям, інакше один з них позбавляється іменного небесного покровителя.
2
За святцями! Церковні парафіяни вважають самим правильним вибором імені для новонародженої - по святцях. Тобто, в день якого святого народилася малятко, то ім'я їй і нарікається.
3
За гороскопом. Все частіше батьки прислухаються до астрологічних прогнозів і звертають увагу на астральну карту немовляти. Таким чином, якщо дівчинка народилася, наприклад, 16 серпня, значить вона зодіаку лев. Характерні риси цього знака - лідерство, влада, сила. Значить, і ім'я має бути яскравим, незабутнім, під стать цьому владному знаку. До таких жіночим іменам ставляться: Елеонора, Аріадна, Ірина та т.д.
4
Надати вибір імені новонародженому. Божевільний, здається на перший погляд, спосіб вибір імені, але, тим не менш, широко використовується в масах. Напишіть на листочках близько 10 жіночих імен, яким ви найбільше симпатизуєте. Потім візьміть їх, немов карти, в одну руку і дайте вибрати немовляті один з листочків. На яке ім'я вкаже малятко, так і назвете її.
5
За довідником. У книжкових магазинах продаються видання, присвячені жіночим і чоловічим іменам, їх історію виникнення та значенням. У даних джерелах ви зможете знайти досить рідкісні і красиві імена, які не на слуху в народі.
6
Подвійні імена. Якщо в Голлівуді практикою подвійних імен нікого не здивуєш, то в Росії мода на здвоєні імена, написані через дефіс, є великою рідкістю. З найбільш відомих, це: Анна-Марія, Марі-Олена, Анна - Христина та ін.
7
У кожному разі, слідуючи моді чи намагаючись знайти індивідуальність, пам'ятайте, що з тим іменем, яке ви виберете, вашої дівчинки жити. Будьте гуманні і зупиніться на тому імені, яке вам підкаже внутрішній голос!