Як під'єднати водонагрівач.

В умовах, коли кожен споживач прагне отримати економію при використанні енергії, водонагрівальні пристрої застосовуються все частіше. Водонагрівач дозволяє повністю виключити залежність від наявності або відсутності гарячої води в системі водопостачання. З таким приладом дарма і сезонні відключення гарячої води. Залежно від типу нагрівача підключення його до мережі та комунікацій може бути різним, але загальні принципи будуть єдиними.
Вам знадобиться
  • - керівництво з експлуатації водонагрівача;
  • - електричний кабель;
  • - автоматичний вимикач;
  • - запобіжний клапан;
  • - підводка для води;
  • - кріпильні елементи;
  • - набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Оберіть місце, де буде встановлений нагрівач. Воно повинно знаходитися поблизу від водних комунікацій в приміщенні; також передбачте зручність підключення приладу до електричної мережі. Навісний водонагрівач вмонтовуйте тільки на несучу стіну.
2
Визначте кількість водозабірних точок, які обслуговуватиме водонагрівач. Зазвичай це раковини на кухні та у ванній кімнаті, душова і т.д. Число таких точок безпосередньо впливає на вибір потужності нагрівача і технологію його під'єднання.
3
З'ясуйте особливості електропроводки квартири, включаючи матеріал кабелю і гранично допустиме навантаження. При необхідності отримаєте консультацію електрика. Параметри мережі особливо важливі при підключенні проточного водонагрівача. Можливо, знадобиться прокладка додаткового кабелю, розрахованого на необхідну потужність. Заздалегідь передбачте також можливість заземлення пристрою.
4
Якщо вода у вашому водопроводі не дуже гарної якості, встановіть фільтр, що очищає воду перед попаданням в нагрівач, інакше термін життя приладу буде істотно меншим, ніж ви розраховуєте. Встановіть також спеціальний запобіжний клапан, що захищає нагрівач від можливого надлишкового тиску в системі водопостачання.
5
Підготуйте додаткові матеріали, без яких установка водонагрівача неможлива: електричний провід, автоматичний вимикач, підводку до водопроводу, крани і т.д.
6
При кріпленні нагрівача до стіни строго дотримуйтеся вимог, викладених в інструкції до нього. Зазвичай в інструкції прописуються вимоги до якості кріплення приладу, послідовність приєднання шлангів, їх розміри і розташування. Для нагрівача накопичувального типу важливо міцно закріпити його на болтах, виключивши можливість зміщення в сторони. З'єднання шлангів перевірте на герметичність.
7
Для підведення води використовуйте пластикові, сталеві або мідні труби. Гнучку підводку і гумові шланги використовувати не рекомендується, оскільки вони швидко зношуються.
8
Після установки нагрівача і перед його включенням переконайтеся в наявності води у водопроводі і наповніть бак водою. Експлуатація приладу без води неминуче призведе до його поломки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GTU6hAYOF2k