Як під'єднати провід до телефонної розетки. Як правильно під'єднати домашній телефон.

При установці стаціонарного телефону в приміщенні потрібно не тільки правильно вибрати розташування телефонної розетки, а й приєднати до неї провід . Для виконання цієї операції зовсім не потрібно викликати спеціаліста з телефонної станції. Таке підключення по силам зробити кожному, хто вміє тримати в руках прості інструменти.
Вам знадобиться
  • - кусачки;
  • - викрутка;
  • - кабель;
  • - телефонна розетка;
  • - кріпильні елементи.
Інструкція
1
Придбайте телефонну розетку. Залежно від типу вилки, якій забезпечений ваш телефонний апарат, виберіть один з двох основних видів розетки: мініатюрну або великогабаритну. Подбайте також про телефонному кабелі певної довжини. Розмір кабелю визначається відстанню від передбачуваного місця розміщення розетки до місця, де буде розташований телефонний апарат. Бажано передбачити деякий запас провід а на випадок можливого переміщення апарата в квартирі.
2
Підстава телефонної розетки прикрутите саморізами до стіни. Тепер приступайте до монтажу кабелю. При використанні розетки типу RJ (registered jack) приєднаєте провід а кабелю до двох середнім контактам, а крайні контакти залиште вільними.
3
Якщо ви використовуєте розетку типу РТШК (розетка телефонна штепсельна з конденсатором), розберіть для початку вилку свого апарату і з'ясуйте, до яких контактам під'єднані провід а. Керуючись цією схемою, підключіть провід а кабелю до розетці. Стандарт підключення вимагає, щоб провід а були підключені до двох правим контактам розетки. Приєднавши провід а, закрийте корпус розетки кришкою.
4
При необхідності встановіть в приміщенні додаткову телефонну розетку. Виберіть місце її розташування і прикріпіть до стіни. Підключіть до другої розетці кабель паралельно вже існуючого. При цьому трубка телефону на паралельно підключеному апараті повинна бути знята, в іншому випадку при несподіваному надходженні зовнішнього виклику можна отримати неприємний електричний удар. Після монтажу провід а закрийте кришку роз'єму і перевірте працездатність телефонного апарату, зробивши пробний виклик.
5
Для підключення телефонного апарату, що має незнімний шнур, скористайтеся спеціальним телефонним подовжувачем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9TsWd-UI97U
Для багатьох телефон - не замінні річ в будинку. Ще кілька десятиліть тому, він став найпопулярнішим засобом у спілкуванні між людьми і не втратив її навіть у наш час. З проблемою підключення телефон а стикаються в основному ті, хто тільки переїхав в нові квартири або приватні будинки. Розглянемо покроково всі тонкощі установки домашнього телефон а.
Вам знадобиться
  • Паспорт громадянина РФ, документ власності на квартиру або будинок.
Інструкція
1
По перше зверніться на телефон ву станцію, де фахівці перевірять можливість підключення телефон ної лінії саме до вашій квартирі або будинку.
2
У жителів приватних будинків можуть виникнути деякі складності з підключенням, а саме співробітники станції попросять встановити телеграфні стовпи. Це може торкнутися тих мешканців, чиї будинки стоять віддалено від інших.
3
Після схвалення монтажу лінії зв'язку, потрібно написати заяву на ім'я керівника телефон ної компанії. Під час його заповнення та подання фахівці зажадають від вас паспорт і документи, що підтверджують власність приміщення в якому буде знаходитися майбутній апарат.
4
Після паперової тяганини, на телефон ної станції почнеться монтаж обладнання та підбір цифр номера. Ці операції зазвичай займають день-два, але через черги на підключення процес може затягнутися.
5
Так само вам потрібно буде вибрати необхідний тарифний план. У телефон вих операторів їх чимала кількість, все залежить від побажань клієнта. Але існують три основних. Посекундний зручний для тих хто мало розмовляє, при його використанні ви платите лише за той час що використовували. Комбінований - він дозволяє здійснювати вихідні дзвінки за невелику вартість, а вхідні будуть безкоштовними. Такий тариф має низьку абонентську плату. Ще один безлімітний тариф зручний для тих хто багато говорить, за фіксовану вартість ви будите здійснювати будь-яку кількість дзвінків без тимчасового обмеження.
6
Під час подачі документів, фахівець ГТС погоджує з вами дату і час, коли до вас може прийти майстер. Після чого вам потрібно буде дочекатися цієї дати і купити сам апарат для зв'язку.
7
Зазвичай монтажники, підключають телефон в квартирі проводять кабель тільки до дверей, але за погодженням вони зроблять це прямо до потрібного місця і навіть підключать сам телефон ний апарат.