Як почистити салонний фільтр.

В кожному автомобілі є деталі або запчастини, які вимагають періодичної заміни. Наприклад, таким расходников є салонний фільтр , який очищає повітря перед надходженням в салон.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт виробника вашого автомобіля. На ньому ви зможете знайти рекомендовані для установки в ваш автомобіль фільтр и. Також існує багато форумів різних марок авто, де можна знайти необхідну інформацію. Також з'ясуйте, який фільтр встановлений. Якщо він вугільний, то такий фільтр підлягає тільки заміні. Купуйте тільки рекомендовані моделі фільтр ов, оскільки вони володіють опором і щільністю, розрахованим саме для вашої машини.
2
Знайдіть місце, де знаходиться салонний фільтр . У деяких автомобілях він розташований під бардачком. Вийміть передній пасажирський килимок. Під ним ви знайдете пластикову засувку. Відіжміть її і відкрийте кришку. Під нею в поглибленні ви побачите корпус фільтр а. Відкрутіть гвинти і вийміть його. Також фільтр може розташовуватися безпосередньо за бардачком. Відіжміть фіксатори бардачка і вийміть го з пазів. За ним ви побачите салонний фільтр . Дуже часто фільтр розташовується за ящиком рукавички, який легко виймається з центральної консолі. Розташування короба з фільтр ом залежить від марки і моделі автомобіля.
3
Вийміть з корпусу фільтр . Уважно огляньте його. Спочатку ретельно витрусити його. Прочистите фільтр за допомогою пилососа, включеного на максимальну потужність. Промийте його під сильним струменем води з обох сторін. Не використовуйте ніякі грубі щітки або інші пристосування, так як вони можуть легко порушити структуру фільтр а! Замочіть його на кілька годин в чистячому складі. Потім виперіть в машинці на щадному режимі. Після повного висихання встановіть фільтр на місце.