Як змінити зовнішній вигляд. Як змінити ношений.

Зміна свого зовнішнього вигляду - це можливість вилізти з сірих буднів, придбати нові емоції і, можливо, нових друзів. Здавалося б, що може простіше, ніж змінити свою зовнішність - досить надягти нові речі і новий прикид готовий. Однак зміна зовнішності - це цілий комплекс заходів, про які ми вам розповімо.
Інструкція
1
Найперше, що можна зробити, щоб оточуючі це помітили - змінити зачіску. Якщо ви все життя носили довге волосся і ні разу не фарбувалися, саме час записатися на прийом до перукаря. Якщо ви не знаєте, яка зачіска вам піде, порадьтеся з ним, але краще, постарайтеся заздалегідь «приміряти» всі можливі зачіски. Це можна зробити за допомогою віртуальних програм, яких на безкрайніх просторах чимало. Там ви зможете не тільки побачити себе з новою зачіскою, а й приміряти незвичний для себе макіяж і одяг. Якщо ви вибрали зачіску, сміливо віддавайте себе в руки перукаря. Не обов'язково коротко стригти волосся. Досить підібрати хороший колір, підрівняти, зняти зайве за допомогою філіровкі, можливо, зробити чубок, якщо ви раніше її не носили. Володарка короткого волосся може вирішитися на процедуру нарощування волосся. Все-таки, довге волосся прикрашає будь-яку дівчину.
2
Другий етап на шляху до себе нової - це підбір макіяжу. Якщо ви не звикли фарбуватися, то спочатку це буде складно. Радимо також, для повної зміни іміджу купити кольорові контактні лінзи. Вони є як з діоптріями, так і без них. І вже виходячи з кольору очей плануйте колірну гаму свого макіяжу.
3
Третій етап - підбір одягу. Чим довше ви були прихильницею одного стилю, тим більше враження справите на інших, кардинально змінивши гардероб. Однак, при підборі речей майте на увазі, що як би для новий стиль для вас ні був незвичний, все-таки ці речі повинні вам підходити. І головне, ви повинні в них почувати себе комфортно.
4
Четверте - займіться своєю фігурою. Погодьтеся, що Пампушка і струнка дівчина дуже відрізняються зовні, тому, якщо ви зайво худа - займіться нарощуванням м'язів, якщо ж надто повна - теж йдіть в спортзал, але з метою розлучитися із зайвими сантиметрами.