Як продати бізнес-ідею.

В інтернеті не злічити готових бізнес-ідей , які, здавалося б, тільки й чекають свого втілення. Однак вартісних ідей не так багато, як здається. Як же продати хороший бізнес-проект з найбільшою вигодою?
Інструкція
1
Щоб бізнес-ідея була дійсно затребуваним товаром, для неї необхідно гідне оформлення. Хоча б на початковому рівні, щоб викласти її на один з інтернет-сайтів, що спеціалізуються на купівлі і продажу бізнес-ідей .
2
Зайдіть на один з таких сайтів (наприклад, на http://dreamstory.ru) і заповніть форму реєстрації на ресурсі. Після реєстрації натисніть на вкладку «Продати». Уявіть резюме вашої ідеї, складене таким чином, щоб зацікавити потенційного покупця і чекайте відповіді.
3
Створіть і свій сайт, на якому розмістіть всею необхідну інформацію про вашу ідею, але представлену таким чином, щоб ніхто не міг нею скористатися просто так. В описі ідеї обов'язково враховуйте наступні чинники: - ідея повинна швидко окупатися; - ідея не повинна вимагати значних вкладень; - прообразами цієї ідеї можуть бути невідомі російським громадянам західні розробки (в реальності їх може і не бути); - реалізація ідеї не повинна бути в конфлікті з чинним законодательством.Укажіте приблизну вартість повної інформації про цю ідею (найкраще, якщо ця сума не буде перевищувати декількох сотень рублів) і домовтеся з SEO-оптимізаторами про розміщення за відповідну винагороду посилань на ваш сайт на інших ресурсах. Знайти таких фахівців можна на біржах фріланса.
4
Щоб зацікавити дійсно серйозних інвесторів, вам доведеться скласти бізнес-план підприємства, яке могло б успішно працювати на базі вашої бізнес-ідеї. У бізнес план зазвичай включають наступні пункти: - опис бізнес-ідеї та факторів, які впливають на її реалізацію; - плюси і мінуси ідеї (мінуси вкажіть обов'язково, щоб викликати довіру у інвесторів); - витрати на реалізацію ідеї; - терміни окупності бізнесу; - послідовність дій в ході реалізації ідеї.
5
Знайти потенційних інвесторів можна також і в інтернеті. Один з найбільш повних списків знаходиться за адресою http://www.biztimes.ru/index.php?artid=1705. Однак зверніть увагу, що вітчизняних і зарубіжних партнерів цікавлять, в основному, ідеї з області високих технологій.
6
Дізнайтеся, чи є у вашому регіоні так званий бізнес-інкубатор. Якщо є, зверніться за підтримкою до його організаторів і керівникам і уявіть їм свій проект.
7
Якщо ви побоюєтеся, що вашу ідею реалізують, а вам за неї не заплатять, складіть резюме бізнес-плану і представляйте його інвесторам не особисто, а відправляйте листом з повідомленням для того щоб потім можна було довести, що проект належить вам.