Як звести синяк під оком. Скільки днів сходить синяк під оком.

Синці під оком - це найнеприємніші, незручні та небезпечні синці. Вони можуть виникнути не лише у професійних боксерів, а й у звичайних людей трапляється всяке.
Інструкція
1
Якщо ви отримали удар під око, то найправильніше дія - це прикласти до місця удару пакетик з льодом. Якщо льоду під рукою немає, підійде жерстяна банка. Прикладіть її до щоки. До самого оці поки прикладати не варто.
2
Гематома під оком може бути пов'язаний з пошкодженням перенісся. Ознакою цього може бути кров з носа. В цьому випадку сякатися не можна. Повітря може потрапити під шкіру, і очей ще більше «запливе». Ця рада дають самі професійні боксери, які не з чуток знають цю проблему. Також не рекомендується приймати аспірин, він заважає крові згортатися і в місці удару може з'явитися великий кров'яної набряк.
3
Якщо ж ви не змогли вчасно перехопити освіту синця під оком, то цей забій призведе до ще більших набряків. З ними вам допоможуть боротися спеціальні мазі на основі гепариновой кислоти, екстракту бодяги, каштана, слини п'явки. Такі засоби не тільки знімуть набряк з тканин, але і не допустять появи самого синяка, якщо ви вчасно почали обробку.
4
Коли ви зніміть набряк, вам залишиться поборотися тільки з самим синцем. Спочатку він синій, потім чорний, потім жовтіє і поступово сходить нанівець. І якщо в перший день тепло йому протипоказано, то на наступний день потрібно посилити приплив крові до забитих тканинам, щоб кров швидше вивела мертві клітини, очистивши шкіру зсередини. Для цього використовуйте грілку.
5
Без лікування синяк пройде як нежить, тижнів через півтори. При правильному лікуванні - набагато раніше. До речі, шкіра під оком найтонша на всьому тілі, тому синяк проявляється набагато яскравіше, ніж в інших частинах тіла. Але зате і сходить швидше.
Зверніть увагу
Можна скористатися пластмасовою пляшкою з холодною водою або хоча б мокрим рушником. Якщо ні того ні іншого поруч немає, а є магазин, то йдіть туди і візьміть холодної води в пластмасі або склі. Густо змастіть синяк маззю проти згортання крові - Гепариновая мазь, (в день травми - тричі) - синяк під оком швидко розсмокчеться без болю і припухлості.
Корисна порада
Якщо питання про позбавлення від синяка з'явився у вас на наступний день після удару, коли припливу крові до хворого місця вже немає, то лікування вимагає інших методів. В даному випадку ефективним для розсмоктування синця буде застосування теплового впливу на місце травми.