Як набрати масу тіла. Як набрати вагу.

Проблеми зайвої ваги є у багатьох, але деяким доводиться боротися із зайвою худорбою. Найчастіше, щоб набрати масу тіла, потрібний комплексний підхід.
Вам знадобиться
  • бажання позбудеться худорлявості і терпіння
Інструкція
1
Стимулюйте апетит перед кожним прийомом їжі. Зробити це можна різними способами - пийте мінеральну воду, фруктові соки, молочні коктейлі. Вони запустять роботу шлунка, відповідно, почне вироблятися шлунковий сік, з'явиться апетит.
2
Харчуйтеся регулярно, але не менше 6 разів на день. При це приймати їжу необхідно в один і той же час, якщо ви дійсно хочете набрати вагу. Три рази на день - на сніданок, обід і вечеря - їжте гарячу їжу, ще три рази на день необхідно перекушувати, бажано овочами і фруктами.
3
Дайте їжі перетравитися - поївши, приляжте на диван, не починайте відразу активно рухатися або займатися якимось справами. Організм повинен засвоїти їжу, допоможіть йому.
4
Пийте якомога більше рідини, в ідеалі 2-3 літра. Це можуть бути тропічні соки, жирне молоко, журавлинний сік, що має високу енергетичну цінність. Чим більш висококалорійні напої ви будете вживати, тим швидше у вас вийде набрати масу тіла.
5
Вживайте в їжу продукти, що мають високу енергетичну цінність. Іншими словами, віддавайте перевагу висококалорійним страв. Їжте м'ясо, рибу, хлібобулочні вироби, молочні продукти (молоко і сметана, сир і масло), ви можете дозволити собі будь-які десерти, жирні йогурти і так далі.
6
Намагайтеся поступово збільшувати свої порції споживаної їжі. Наприклад, те, що раніше їли як самостійне блюдо, зробіть гарніром, і додайте салат, заправлений рослинним або кукурудзяною олією.
7
Приймайте полівітамінні комплекси, які принесуть в організм додаткові калорії і безсумнівну користь у вигляді вітамінів і мінералів. Бажано перед покупкою такого препарату проконсультуватися з фахівцем.
8
Займайтеся спортом, тренуйте тіло, щоб крім маси воно придбало красивий рельєф. Будьте терплячі і наполегливі, ви обов'язково досягнете успіху в цій непростій справі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MIppIfp-0GA
Зверніть увагу
Різко одужувати можна, оскільки організм повинен звикнути до змін. Знайте міру.
Корисна порада
Бажано набирати вагу під наглядом лікаря-дієтолога.