Дощик на ялинку: Як прикрасити свято.

Новорічна ялинка без сріблястого або різнобарвного дощику виглядає не настільки ошатною. Переливаються під райдужними вогниками гірлянд «струмені» дощу підсилюють відчуття свята, стократ прикрашають і лісову красуню, і весь будинок в цілому. Прикрасити ялинку дощиком можна по-різному, варто лише проявити фантазію.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - просто накидати окремі стрічки дощу на ялинку . Тільки небагато, інакше вони відвернуть увагу від ялинкових іграшок, а то й від Діда Мороза зі Снігуронькою під ялинкою. До того ж, велика кількість дощу робить деревце немов неживим, металевим.
2
Візьміть кілька упаковок дощику різного кольору. Прикріпіть їх підстави на маківці ялинки, а потім починайте по спіралі вниз розподіляти спочатку упаковку одного кольору, потім іншого, потім третій і т.д. Кольори не повинні змішуватися. Ваша Новорічна ялинка сяятиме, як веселка.
3
Принцип такий же, як у попередньому варіанті, з тією лише різницею, що розташувавши по спіралі перший моток дощу, другий починаєте розкручувати в протилежну сторону. Перехресні нитки кольорового дощику виглядають дуже ефектно. Не забувайте про почуття міри.
4
Якщо ваша ялинка стоїть у кутку, прикрасьте її фасад фігурою з дощу. Буде потрібно довший дощ. Прикріпіть основу одного пучка дощику на маківці ялинки, а далі починайте викладати фігуру - сніжинку, зірку, ялинку, коло (заготовку для особи, наприклад, казкового героя). Вигини й кути закріплюйте скріпками або шпильками, кріпите їх до гілочок деревця. Якщо однієї упаковки не вистачило, прикріпіть до верхівки поряд з першим пучком - другий і починайте повторювати обриси фігури, тільки в протилежному напрямку. Так, щоб внизу кінчики пучків зустрілися. Закріпіть фігуру гарненько, щоб не розсипалася, і доведіть задумане до кінця. Якщо ви планували зірку, зробіть виходять від неї промені (теж з дощику), якщо клоуна, спорудити очі з синього дощу, ніс з жовтого дощу, широко усміхнений рот - з червоного, ковпак - із зеленого і т.д. Фантазуйте разом з дітьми.
5
Ще до того, як ви почнете вішати на ялинку новорічні іграшки, прикріпіть основу сріблястого дощику на маківці деревця і акуратно по спіралі обмотайте ствол. У цьому випадку поверх іграшок дощиком прикрашати ялинку не потрібно.
6
Прикріпивши до верхівки ялини 2-3 пучка дощику, розсипте його віялом по всій їли. Слідкуйте, щоб він не завішувати іграшки, а лише підкреслював їх блиск своїм сяйвом.
7
Якщо ваша ялинка стоїть на якомусь піднесенні (на столику, на табуреті), прикріпіть до її нижнім гілкам нитка так, щоб вона утворила круг по всьому діаметру нижньої частини. Потім беріть дощик по одній «струмку» і накидайте на цю нитку щільно одну за одною. В результаті у вас повинна вийти блискуча всіма кольорами веселки «спідничка» для ялинки. Низ "спіднички" (у самої підлоги) подровняйте ножицями. Можете також прикрасити верх їли, закріпивши на маківці кілька пучків дощику і розсипавши «струмені» вниз на висоту декількох сантиметрів (зайве обріжте ножицями). Вийде «шапочка». Дуже оригінально.
8
Додайте дощик не вертикально, як це зазвичай роблять все, а горизонтально, розклавши його прямо на гілки ялини. Так ви підкреслите багатоярусність лісової красуні. Проміжки між означеними ярусами можна прикрасити так: в одному проміжку кулі тільки синього кольору, в іншому - лише червоного, у третьому - тільки золотого і т.д. Експериментуйте, придумуйте, винаходьте. В одному з ярусів можна розвісити їстівні іграшки - цукерки, мандарини, пастилу.
Зверніть увагу
Якщо у вашому будинку є кішка, стежте, щоб стрічечки дощ не звисали до підлоги. Кішки дуже люблять грати з дощем, жувати його, а потім їм доводиться мучитися нетравленням.
Корисна порада
Давайте більше волі дітям у справі прикраси ялинки дощиком, адже це дуже податливий і м'який матеріал. Генеруйте новорічні ідеї і самі, а дітям пропонуйте їх реалізовувати. Від цього Новий Рік стане ще веселіше.
Напередодні улюбленого всіма свята Нового року на вітринах магазинів з'являються найрізноманітніші прикраси для ялинок - кулі, гірлянди, мішури і багато іншого. Однак незважаючи на все це пишність, у багатьох щороку все одно з'являється проблема - як прикрасити ялинку без зайвих витрат, але при цьому красиво і оригінально.
Вам знадобиться
  • Ялинкові іграшки або матеріал для їх виготовлення - нитки, фольга, клей ПВА і т.д., гірлянди, мішура.
Інструкція
1
Перед тим як почати прикрашати новорічну ялинку іграшками, потрібно закріпити на ній гірлянди. Їх краще взяти білі, тоді вони будуть гармоніювати з будь-якими прикрасами. Гірлянди можна повісити по спіралі або зигзагом, головне, щоб на ялинці не залишилося порожніх, неосвітлених зон. Після цього можна починати розвішувати іграшки.
2
Перший спосіб прикрасити ялинку - виготовити новорічні прикраси своїми руками. Цей спосіб особливо актуальний, якщо у вашому будинку є діти. Вони з радістю візьмуть участь у виготовленні ялинкових іграшок до свята. Найпростіше прикраса, яку можна зробити своїми руками навіть дитині, - гірлянда з кульок. Для цього візьміть фольгу і наріжте її на квадрати. Чим більше квадрат - тим крупніше вийде прикраса. Потім кожен шматочок фольги потрібно зім'яти і скачати в кульку між долонями. Діти з цим цілком можуть впоратися самостійно, а ви займіться нанизуванням одержані кульок на нитку. Цією гірляндою можна оповити всю ялинку. Щоб вона стала ще красивішою - кульки можна розфарбувати.
3
Симпатичні ялинкові іграшки можна виготовити з ниток. Для цього вам знадобиться повітряна кулька, клубок ниток і клей ПВА. Спочатку потрібно надути кульку до того розміру, яке прикраса ви хочете отримати. Потім змастіть його будь-яким маслом. На кульку намотайте нитку, змочену в клеї. Постарайтеся, щоб нитка завжди перетинала попередні ряди. І обов'язково залиште місця не закриті нитками. Потім дайте іграшці просохнути. Коли нитки стануть твердими, проткніть голкою повітряну кульку і вийміть шматочки. Такі кулі краще зробити різнокольоровими.
4
Дуже цікаві прикраси можуть вийти з простих ялинкових куль, якщо задекорувати їх стразами, гудзиками, намистинами, бісером, пір'ям і т.д. Для того щоб приклеїти їх на кульки, можна використовувати лак для нігтів.
5
Другий спосіб прикрасити ялинку - купити готові іграшки. Дуже цікаво виглядає новорічне дерево в монохромному стилі, коли всі прикраси одного кольору. Також можна вибрати прикраси двох кольорів, наприклад, золотого і червоного, синього та срібного. Якщо вам подобається використовувати прикраси різних кольорів і видів, постарайтеся розвісити їх так, щоб не було скупчення іграшок однієї кольорової гами в одному місці.
6
Прикрашаючи ялинку , пам'ятайте, що існує правило розподілу прикрас на ялинці: дрібні іграшки прикрашають верхню частину дерева, середні - середину, а на нижні гілки вішають найбільші кулі. Іграшки також повинні бути рівномірно розподілені, вішати їх потрібно не тільки на кінчики гілок, а й біля стовбура.
7
Заключний етап прикраси ялинки - розвішування на ній мішури, дощу, бус і шнурів. Ваша оригінально прикрашена ялинка готова до веселої зустрічі Нового року.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RcMD_5N5oXU