Як збільшити вхідну швидкість.

Основним параметром, що впливає на швидкість роботи в мережі, є швидкість завантаження. Існує кілька методів її збільшення залежно від виду діяльності, який ви здійснюєте.
Інструкція
1
Для збільшення швидкості при веб-серфінгу, коли необхідна найбільш швидка завантаження веб-сторінок, необхідно максимально оптимізувати поточне підключення до мережі. Для початку налаштуйте ваш браузер. Вимкніть завантаження картинок, а також java і flash-додатків. В цьому випадку завантажуватися буде тільки текстова інформація.
2
також мінімізує кількість програм, які використовують, або можуть використовувати підключення до інтернету. До їх числа відносяться месенджери, менеджери завантажень, а також торрент-клієнти. Відкрийте трей і очистіть його від програм, після чого запустіть "Диспетчер завдань". Перейдіть на вкладку процесів і завершите програми, які містять у своїй назві слово update.
3
При закачуванні файлу за допомогою менеджера завантажень зверніть увагу на дотримання тих же рекомендацій, що і в попередньому кроці - кількість програм, що використовують підключення до мережі, має бути мінімальним. Налаштуйте менеджер завантажень таким чином, що поточні завдання будуть мати найвищий пріоритет. Встановіть максимальну кількість завантажень рівним одній і надайте їй максимальний пріоритет, знявши обмеження по швидкості, якщо воно виставлено.
4
У разі ж якщо ви використовуєте торрент-клієнт, виконайте всі рекомендації, описані в першому кроці. Мінімізуйте кількість програм, що використовують підключення до мережі, після чого налаштуйте торрент-клієнт. Виділіть всі завантажені і завантажувані файли, після чого натисніть на них правою кнопкою миші і в випадаючому меню обмежите швидкість роздач до одного кілобита в секунду. Після цього надайте чинним закачкам найвищий пріоритет і зніміть обмеження по швидкості, якщо воно є. Зупиніть всі закачки крім тієї, яка має найвищий пріоритет.