Як заспокоїти себе без ліків.

Якщо ви чимось засмучені, у вас депресія або невеликий стрес, то для вас є хороша новина: це можна змінити, не вдаючись до допомоги ліків . В результаті ви позбудетеся від неспокою, погляньте на світ іншими очима і будете знову повні сил для нових подій.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що фізичні вправи - головний супротивник стресу. Це може бути йога вранці, нескладний комплекс гімнастики або звичайна 5-хвилинна зарядка. Вчені встановили, що після 20 хвилин безперервних вправ в мозку починають вироблятися ендорфіни - гормони відмінного настрою. До того ж, ви завжди будете в прекрасній формі, - ще один привід порадіти.
2
Почніть проводити більше часу на свіжому повітрі. Можна гуляти по парку поряд з тим місцем, де ви живете, або йти пішки частину шляху від роботи до дому. Свіже повітря підсилить обмін речовин у вашому тілі, що викличе якнайшвидшу його очищення від продуктів розпаду і збагачення новими речовинами. Після першої ж прогулянки довжиною в 30 хвилин ви відчуєте бадьорість і прилив енергії.
3
Перемістіть свою увагу на щось нове для вас в цей момент. Сходіть сім'єю в сауну, проведіть вихідні на гірськолижній базі, відвідайте майстер-клас з макіяжу або виберіть поїздку на велосипеді за грибами. Нові враження здатні вивести вас з того стану, де ви знаходитесь, і поглянути на все іншим поглядом.
4
Послухайте класичну музику. Вченими вже давно встановлено, що творіння великих класиків здатні повертати до життя навіть самі зів'ялі квіти. Людям такі мелодії теж допомагають.
5
Відійдіть від повсякденних турбот хоча б на одну добу. Забудьте про те, що вам потрібно готувати, прати і мити посуд. Подивіться новий кіношедевр або просто проведіть день, валяючись на дивані з томиком улюбленого автора.
6
Усамітніться в своїй кімнаті, включіть релаксуючу музику і спробуйте помедитувати. Закрийте очі і спостерігайте за тим, як здійснюються ваші вдих і видих. Різні думки будуть постійно відволікати вас від цього процесу. Не забороняйте собі про щось думати. Нехай думка приходить і йде, як хмара, а ви продовжуйте спостерігати за диханням. Можете почати з 5 хвилин такої практики.