Як обгрунтувати підвищення заробітної плати. текст обґрунтування щодо підвищення зп.

Відповідно до статті 135 ТК РФ зарплата - це двостороння угода між співробітником і роботодавцем. Будь-які її зміни необхідно не тільки обґрунтувати, а й правильно оформити. Обґрунтування для підвищення про плати за працю можуть бути різними, оформлення завжди однакове і регламентовано Трудовим кодексом РФ.
Вам знадобиться
  • - повідомлення;
  • - наказ форми Т-5;
  • - додаткову угоду;
  • - повідомлення в бухгалтерію.
Інструкція
1
Згідно з Трудовим кодексом РФ обґрунтуванням для підвищення зар плати може служити інфляція і підвищення цін на роздрібні товари. В цьому випадку достатньо вказати, що оплата за працю підвищена відповідно до статті 134 ТК РФ.
2
Якщо співробітник закінчив вищий навчальний заклад, пройшов курси перепідготовки або перекваліфікації, набув величезного досвіду, працюючи за фахом, то це можна написати в обґрунтуванні.
3
Якщо заробітна плата підвищується відповідно до статті 134 всім співробітникам вашого підприємства, то ви зобов'язані випустити наказ, оформивши його на кожного співробітника окремо. Це єдиний випадок, коли повідомляти всіх працюючих на вашому підприємстві немає ніякої необхідності, але написати додаткову угоду до діючого трудовому договору все-таки необхідно, так як сума зар плати , зазначена в основному документі буде змінена, отже, це потрібно переоформити і підписати в двосторонньому порядку.
4
Вказуйте обгрунтування як в додатковій угоді, так і в наказі. Подайте в бухгалтерію повідомлення про нарахування зар плати за новими тарифами.
5
Якщо ви підвищуєте зарплату у зв'язку з пред'явленим документом про підвищення кваліфікації, про закінчення вищого навчального закладу або через накопичений величезного досвіду на своєму робочому місці, то ви зобов'язані попередити про це співробітника за два місяці до факту підвищення.
6
Складіть додаткову угоду до діючого трудовому договору, вкажіть обгрунтування підвищення заробітної плати і всі пункти основного договору, які слід вважати недійсними з причини, що відбулися.
7
Випустіть наказ, в якому також обґрунтуйте підвищення і вкажіть дату, з якої випливає підвищити оплату за працю.
8
Подайте повідомлення в бухгалтерію для нарахування зар плати за новими тарифами.
9
Ще одним обґрунтуванням для підвищення зар плати може служити покладання на співробітника додаткових обов'язків. Оформіть дані зміни відповідно до зазначеним способом. Єдина відмінність даного підвищення, що воно може бути тимчасовим. Як тільки ви скасуєте додаткові функції, що їх співробітником, так можете скасувати і підвищену зарплату, але при цьому відразу вказуйте в додатковій угоді і наказі терміни виконання додаткових обов'язків і терміни підвищення зар плати .