Як відключитися від розсилки.

В середньому на перевірку електронної пошти середньостатистичний користувач витрачає від 10-ти до 40 хвилин в день. І велика частина часу припадає на видалення непотрібних повідомлень-розсилок, до яких давно було втрачено інтерес. Всупереч усім запевненням авторів розсилок відписатися від надокучливого оповіщення не так просто.
Вам знадобиться
  • - URL-адресу джерела розсилки
  • - логін, пароль або інші реєстраційні дані від аккаунта на ресурсі
  • - адреса зворотного зв'язку з джерелом розсилки
Інструкція
1
Відкрийте одне з повідомлень розсилки і знайдіть в ньому функцію «Відмовитися від повідомлень». Це гіперпосилання може носити різну формулювання. Як правило, вона веде на сторінку активації аккаунта в системі розсилки . Але система може відразу надати користувачеві меню з кнопкою «Відписатися», на яку необхідно натиснути. У рідкісних випадках ця функція не відчиняє вікно ресурсу, і відправляє відповідний запит в власний центр сертифікації про закінчення розсилки на дані електронну адресу.
2
Введіть реєстраційні дані, які ви використовували під час ініціалізації на ресурсі. В цьому випадку система запитує логін, пароль або E-mail, на який був зареєстрований аккаунт. Якщо ці дані були загублені, то на сторінці необхідно знайти функцію, що дозволяє відновлювати доступ до аккаунту. Вона може називатися «Забули пароль», «Відновлення доступу» і пр. Натисніть на посилання.
3
Дочекайтеся завантаження вікна і виконайте всі вимоги, описані в формі. Система може запросити будь-яку додаткову інформацію, зазначену при реєстрації: відповідь на секретне питання, адресу додаткового e-mail та ін.
4
Знайдіть адресу зворотного зв'язку або відповідний сервіс на сайті. Як правило, ресурси публікують цю інформацію в адміністративному блоці сторінки або в «Контактах». Лист можна оформити у вільній формі, виклавши прохання відписатися від розсилки . Збережіть скріншот сторінки з набраним текстом повідомлення на той випадок, якщо розсилка не припиниться. У повідомленні слід обов'язково вказати адресу електронної пошти і описати, чому не вдалося відписатися від розсилки самостійно. Якщо після направлення скарги повідомлення продовжать розсилатися на вашу поштову скриньку, то необхідно перейти до наступного кроку.
5
Відкрийте чергове повідомлення, що містить розсилку, оповестіте поштовий сервер про те, що адресат розсилає спам. Відповідно до закону, спамом є будь-яка кореспонденція, отримана без згоди одержувача. Направте відповідний лист у зворотний зв'язок поштового сервера і прикладіть копію скриншота, зроблену при зверненні до ресурсу, котрий робить розсилку. Це буде доказом вашої відмови від послуг даного сайту. Поставте адресу, з якої виробляється розсилка в чорний список своєї поштової скриньки.