Як визначити тип шкіри.

Залежно від типу шкіри підбирається відповідний догляд, адже суха шкіра вимагає зовсім іншого догляду, який не підійде жирній шкірі і так далі. Ось чому дуже важливо вміти визначати тип шкіри обличчя.
Вам знадобиться
  • звичайна серветка, похід до лікаря-дерматолога.
Інструкція
1
Відвідайте дерматолога, який зробить діагностику типу шкіри і видасть вам результат, відповідно до якого ви можете підбирати догляд за шкірою обличчя, крему, маски, пілінги і так далі.
2
Проведіть діагностику самостійно - це непросто, і результат може мати похибки. Необхідно розглянути свою шкіру дуже уважно при денному світлі, ви не повинні вмиватися з ранку, на шкірі не повинно бути косметики. Краще не використовувати дзеркала, оскільки вони можуть збільшувати пори шкіри обличчя, навіть коли вони не є збільшеними - дзеркала, використовувані нами кожен день, не призначені для таких цілей, як діагностика типу шкіри.
3
Прикладіть до обличчя суху серветку з ранку. Коли серветка залишається сухою, можна сказати, що шкіра обличчя суха. Якщо на серветці залишилися ледве помітні плями - ви володар нормальної шкіри, що дуже навіть непогано. Коли на серветці залишаються помітні жирні плями, йдеться про жирної шкіри обличчя, що вимагає особливого догляду, як, втім, і суха. Коли на серветці залишаються жирні плями, але не у всіх місцях, йдеться про змішаному типі шкіри обличчя.
4
Візьміть чистий стакан і прокотите його по лобі. А потім і по іншим частинам особи - по підборіддю, по щоках, по носі. Слідами, які залишилися на склянці, можна судити про тип шкіри обличчя. Якщо сліди сильно помітні у всіх точках - шкіра жирна, якщо в деяких - шкіра комбінована, а якщо не помітні ніде - вона суха. Якщо сліди трохи видно - у вас нормальна шкіра обличчя. Крім того, шкіра на обличчі може бути чутливою. Визначити таку шкіру можна за її реакції на холод і тепло - вона реагує на будь-які зміни дуже болісно. Така коду вимагає спеціального щадного догляду.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі скрабів і пілінгів - суха і чутлива шкіра реагують на них дуже болісно.
Корисна порада
Використовуйте тільки ті крему і лосьйони, які відповідають вашому типу шкіри.