Як відрегулювати плуг.

У комплексі заходів з обробки землі на частку оранки з використанням плуга припадає майже половина всього обсягу робіт. У свою чергу якість цих робіт багато в чому залежить від того, як підготовлений і відрегульований плуг.
Інструкція
1
Почніть регулювання з робочих частин інструменту. Головний робочий елемент плуга - леміш, на нього припадає більше половини всього навантаження при оранці. Леміш обов'язково повинен бути відповідним чином точила. В іншому випадку його продуктивність може знизитися майже на 20%, витрата пального зростає на 20%, а глибина обробки - більш ніж на третину.
2
Найважливіша вимога до леміш - на їх лезах повинні бути наплавления з твердих сплавів з ріжучої кромкою до 1 мм, з кутом заточення від 25 до 400. Всі лемеші повинні бути одного розміру. Допустимі відхилення по довжині леза, довжині спинки і ширині відповідно рівні 15, 10 і 5 мм. Прослідкуйте, щоб всі головки болтів перебували урівень або були втоплені до 1 мм. На стику відвалу і лемеша зазор не повинен перевищувати міліметра, а сам відвал повинен виступати більш ніж на 2 мм.
3
Дуже важливо, щоб відвал і леміш з боку поля знаходилися на одній лінії. Допустиме виступаніє лемеші за відвал - не більше півсантиметра. Не допускається, щоб стійка корпусу виступала за польовий обріз лемеша і відвала. Допустимі зазори між лемешем і стійкою і між відвалом і стійкою - 3 і 6 мм відповідно.
4
Перевірте польові дошки на плузі, які повинні бути рівними, при цьому їх задня частина знаходиться в одній площині з обрізом лемеші. Допустиме відхилення не може перевищувати півсантиметра.
5
Лезо лемеші встановіть паралельно настановної майданчику при допустимому узвишші задній частині не більше сантиметра. Не допускаються перекіс рами і установка погнутих Гряділь. Все це порушує загальне правильне розташування корпусу плуга . Правильність установки лемешів ви можете перевірити, натягнувши шнур по носком і п'ятою переднього і заднього корпусів. Допустиме відхилення шкарпеток і п'ять від натягнутого шнура не може перевищувати плюс-мінус