Як відрегулювати притиск пластикового вікна. Як відрегулювати прилягання ущільнювача у пластикового вікна.

З встановленням пластикових вікон починається період їх експлуатації. Якщо первісну регулювання виконували представники фірми-установника, то всі наступні регулювання лягають на плечі власників квартири.
Інструкція
1
Пластикові вікна являють собою конструкцію, забезпечену регульованою фурнітурою, яка вимагає певного догляду в процесі експлуатації. Для регулювання приготуйте шестигранний ключ на 4 мм. За допомогою даного ключа можна регулювати притиск віконної стулки в залежності від пори року. Так в теплий літній час щільне прилягання необов'язково, тому притиск можете послабити. І, навпаки, в холодну пору року притиск необхідно посилити, щоб виключити поддуваніе.
2
Крім цього можуть виникнути й інші проблеми, при яких необхідне регулювання. Може виникнути ситуація, коли низ стулки починає зачіпати раму. Причина - в провисанні стулки вікна . Для її усунення, підійміть стулку за допомогою вертикального регулятора петлі або одного з горизонтальних регуляторів.
3
Якщо ж стулка зачіпає раму середньою частиною, значить, відбулося зміщення стулки по горизонталі і вертикалі. Горизонтальними і вертикальними регуляторами починаєте рівномірно зміщувати стулки вікна до тих пір, поки вікно не буде нормально закриватися. У зимовий час при вітряну погоду можливо поддуваніе з-під ущільнювача. У цьому випадку вам необхідно посилити притиск запірної цапфи.
4
Залежно від того, яка фурнітура встановлена на вашому вікні, притиск можете посилювати за допомогою шестигранного ключа (4 мм), викрутки або плоскогубців. Регулювання запірних цапф проводиться по всьому периметру стулки рівномірно. Як будь-який інший механізм, віконна фурнітура потребує регулярного догляду і контролі. Обов'язково двічі на рік при переході із зимового режиму на літній виробляєте профілактичну мастило механізму, що дозволить продовжити термін експлуатації пластикових вікон і посилити їх надійність. Якщо на вашому вікні розбовталася ручка, то поверніть пластину в її підставі на 90 градусів затягніть гвинти за допомогою викрутки.