Як оформити спортивний зал. Яким кольором пофарбувати підлогу спортзал в школі.

Тільки для 6% батьків при виборі школи для своєї дитини важливий вид навчального приміщення. Однак небажання вчитися, незадовільну поведінку, агресивність або соціальна пасивність частково часто успішно вирішуються за допомогою грамотно підібраного дизайну приміщення, зручності класної кімнати і загального комфорту в навчальному закладі. Все, що оточує дітей у школі має працювати на успішне навчання хлопців.
Інструкція
1
Оформіть спортивний зал школи з урахуванням усіх гігієнічних вимог, для цього вивчіть СанПіН. Зал повинен бути добре освітлений, провітрюємо і з доброякісним покриттям підлоги. Закрийте вікна сіткою, щоб під час ігор з м'ячем не були розбиті стекла.
2
Спорт зал , як не важко здогадатися, - це динаміка і гра, яскраві образи і стрімкий рух. В першу чергу необхідно домогтися створення атмосфери здорового суперництва та прагнення до досягнень. В даному випадку відмінно підійдуть різні інформаційні стенди, особливо якщо ці стенди матимуть оригінальну форму, буде доречний стиль «графіті». До речі, інформаційні стенди, присвячені спортивній тематиці, ідеально вписуються в існуючу систему спортивного виховання. Для оформлення спорт зал а в школі також необхідно мати плакати про спорт, особливо ті, які присвячені популярним і улюбленим видам спорту у школярів.
3
Обладнайте одну зі стін зал а шведською стінкою з канатом. На підлогу укладіть мати не менше, ніж в 20 см висоти.
4
Один з кутів спортивного зал а присвятіть спортивним нагородам школи та фотографіям хлопців, які цих нагород домоглися. Встановіть шафа з пластиковими станками і неяскравою підсвічуванням. Обов'язково продумайте систему кріплення пів-2 стіни або підлога-стеля.
5
В сучасних спортивних зал ах необхідна присутність дзеркал. І цей зовсім необов'язково повинні бути великі дзеркала. Присутність однієї дзеркальної стіни для шкільного спорт зал а цілком достатньо. Дзеркало візуально збільшить обсяг приміщення. Та й діти зможуть контролювати правильність виконання рухів, заданих учителем. Щоб уникнути цілком імовірною загрози розбиття скла, дзеркало можна розмістити на певній висоті і під нахилом. Використовуйте полімерні дзеркала зі штучного скла, вони не б'ється.
6
Чи не фарбуйте стіни в два кольори - це пригнічує. Влаштуйте шкільний конкурс, і діти самі запропонують вам масу варіантів оформлення стін спорт зал а.